Düğünde Kan Akacak! Kıskançlık Krizi ve Düşmanca Planlar Nasıl Sonuçlanacak? Kuruluş Osman 60. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

20 Mayıs 2021

Düğünde Kan Akacak! Kıskançlık Krizi ve Düşmanca Planlar Nasıl Sonuçlanacak? Kuruluş Osman 60. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman dizisinde aksiyon hiç durulmuyor. Malhun Hatunla evlenmek üzere olan Osman Bey diğer yandan da düşmanlarına karşı bulunduğu konumu daha güçlü hale getirmeye uğraşıyor. İşte Kuruluş Osman 60. bölüm fragmanı ve gelecek bölüme dair detaylar!

Kuruluş Osman 59. Bölümde Ne Olmuştu?

Osman Bey’in her türlü uyarısına rağmen onu dinlemeyen Umur Bey alpleri ile birlikte Moğolların kampını basmak için harekete geçer. Ancak Nikola Togay’ı bu konuda çoktan uyarmış ve Umur Bey’in bu baskınını boşa çıkarmıştır. Hatta Togay bunu fırsat bilerek Umur Bey’in savunmasız kalan obasına baskın düzenler. Birkaç alple birlikte adeta bir ölüm kalım savaşı veren Malhun obayı başarılı bir şekilde savunur.

Kuruluş osman burak özçivit

Diğer yandan Nikola da Osman Bey ve Togay arasındaki anlaşmayı bozmayı başarmıştır. Ve bu sayede Togay düşmanların birbirlerini kırmalarından faydalanmaya çalışır. Osman Beyse Togay’ın anlaşmayı bozduğunu düşünür ve Kayı Obası’na saldırı olabilme ihtimaline karşılık önlem alır. 

Kuruluş Osman

Umur Bey ise Nikola tarafından yine yalnız bırakılmış ve daha da kötüsü büyük bir tuzağa düşürülmüştür. Yaptığı bu büyük hata yüzünden Umur Bey büyük bir pişmanlık yaşar. Osman Bey ise ne olursa olsun Umur Bey obasının yaralarını sarmak için harekete geçer. Ancak Türkmenlerin geleceğini tehlikeye atan Umur Bey’den mutlaka hesap soracaktır.

Kuruluş Osman 60. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 60. bölüm fragmanında ise beklene an gelir. Osman Bey ve Malhun Hatun’un nikahları yapılır. Bu nikah hem siyaset açısından hem de Osman Bey’in soyunun devamı açısından son derece önemlidir.

Benzer Haberler

Pubg 20 Mayıs 2021

İlk yorum

Yorum Yaz