Final Öncesi Ateş ile İpek Arasında Romantik Yakınlaşma: Yeni Bir Hekimoğlu mu Doğuyor? Hekimoğlu 51. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Kanal D

20 Mayıs 2021

Final Öncesi Ateş ile İpek Arasında Romantik Yakınlaşma: Yeni Bir Hekimoğlu mu Doğuyor? Hekimoğlu 51. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin sevilen dizilerinden birisi olan Hekimoğlu bu hafta final bölümü ile izleyicilerine veda edecek. Orijinal doktor Ateş’se bu hafta da kendisi için farklı bir vaka bulacak. Bakalım Ateş ve ekibini bu hafta bekleyen heyecanlı vaka ne olacak? İpuçları Hekimoğlu 51. bölüm fragmanında!

Hekimoğlu 50. Bölümde Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta Ateş ekibini eleye sonunda 10 kişiye düşürmüştür. Bu esnada hastaneye Ateş için yine enteresan bir vaka gelir. Kanı yeşile dönen bir hasta hem Ateş’in hem de ekibinin canla başla çalışmasına neden olur. Bu durumun nedenini bulmaya çalışan Ateş bu arada ekibi içerisinde bir yarışma düzenler. Grubu kadınlar ve erkekler grubu olarak ikiye ayıran Ateş doğru tanıyı koyanların kalacağını başarısız olanların ise eleneceklerini söyler. Bunu duyan İpek buna çok kızar ve düşündüğü de başına gelir. Hastanın durumu ağırlaşır ve bunun için İpek Ateş’i sorumlu tutar.

Hekimoğlu 51. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 51. bölümde final yapacak olan dizide ise bu bölüm yine Ateş için heyecanlı bir vaka ile devam eder. Ancak bu arada İpek’le şakalaşıp onun kalbini dinleyen Hekimoğlu ve İpek arasına yine bir yakınlaşma görülür. Bu arada İpek Mehmet Ali ile bir konuşma yapar. Onun da Hekimoğlu’na çok benzediğini söyleyen İpek onu hiçbir hastane yöneticisinin işe almak istemeyeceğini söyler. Bir tek Orijinal Hekimoğlu’nu alan kişi dışında diyerek birlikte çalışabileceklerini söyler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz