Yasemin Özilhan’ın Serenay Sarıkaya ve Hande Erçel Açmazı! Özilhan’dan Erçel’i Kızdıracak Cevap

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Yasemin Özilhan’ın Serenay Sarıkaya ve Hande Erçel Açmazı! Özilhan’dan Erçel’i Kızdıracak Cevap

İlişkidir. başlar ve biter. Ama olan genelde arada kalan ortak arkadaşlara olur. İşte bu kaderi yaşayan bahtsız ünlülerden birisi de Yasemin Özilhan. Güzel oyuncu arkadaşlarının ilişkilerinin bitmesinin ardından yeni bir ilişkiye yelken açmaları yüzünden epey arada kalıyor anlaşılan. İşte Özilhan’ın zor zamanları!

Sorun Yok Diyor Ama!

Magazin muhabirlerine yakalanan Yasemin Özilhan önce iş temposuna dair sorulara cevap verirken ardından konu bir anda o malum konuya geliverdi. Yoğun iş temposunu özlemeyip özlemediğini soran muhabirlere Özilhan bu aralar başka bir tempom var cevabını verdi. Ardından da konu Kerem Bürsin ve Hande Erçel ilişkisine geliverdi.

Kerem Bürsin’le Yakın Dostlar

Kerem bürsin yasemin özilhan serenay sarıkaya izzet özilhan

Yasemin Özilhan ve eşi İzzet Özilhan’ın oyuncu Kerem Bürsin ile olan dostlukları daha öncelere dayanıyor. Dolayısıyla da Kerem Bürsin’in hayatındaki kişiler de ikilinin bir şekilde yakın çevresini oluşturuyor. Bir zamanlar Kerem Bürsin ile ilişki yaşayan Serenay Sarıkaya doğal olarak erkek arkadaşının dostları ile de daha sık görüşür olmuştu. Ancak Serenay – Kerem ilişkisi bitince Serenay Sarıkaya ve Yasemin Özilhan arkadaşlığının mesafe alıp almayacağı merak edilen konular arasındaydı.

Serenay – Yasemin Arkadaşlığı Bitiyor mu?

blank

Kerem Bürsin’in Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Hande Erçel’le ilişkiye başlamasının ardındansa Serenay Sarıkaya ile olan bu bağlar daha hassas bir konum almaya başladı haliyle. Her şey bir yana birbirleri ile meslektaş olan Serenay Sarıkaya ve Yasemin Özilhan’ın arkadaşlığının bundan zarar görüp görmemesi daha fazla merak edilmeye başlandı.

Hande Erçel’i Takibe Aldı

hande erçel - kerem bürsin

Bundan kısa bir süre önce Hande Erçel’i sosyal medya hesabından takibe alan Yasemin Özilhan için tarafını seçti yorumları hızla yapılıvermişti. Ancak bugün Yasemin Özilhan yaşananlardan öyle yorulmuş olacak ki resmen “Beni bu işe karıştırmayın” dedi. Muhabirlerin bu konudaki sorularına hiçbir şekilde cevap vermek istemeyen Yasemin Özilhan, Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya için “İkisi de benim arkadaşım” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz