Öpüşme Krizinin Ardından Normale Döndüler: Alişan Küçük Kızı Eliz’i Paylaştı, Bu Hallerini İlk Kez Göreceksiniz!

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2022

Öpüşme Krizinin Ardından Normale Döndüler: Alişan Küçük Kızı Eliz’i Paylaştı, Bu Hallerini İlk Kez Göreceksiniz!

Tektaş ailesi geçtiğimiz hafta “öpüşme” krizi ile sık sık gündeme gelmiş ve sosyal medya kullanıcılarının linçlerinden kaçamamıştı ancak bu hafta hem Buse Varol hem de Alişan normal hayatlarına dönerek; Instagram hesaplarından paylaşımlar yapmaya başladı. Hatta Alişan son storysinde kızı Eliz’i paylaşarak Instagram takipçilerinin yüzünü güldürmeyi ihmal etmedi. Eliz’in bu hallerini ilk kez göreceksiniz!

Öpüşme Krizi!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Söylemezsem Olmaz programına telefon ile katılan Alişan, çok konuşulacak açıklamalara imza atmıştı. Arto’nun “Buse, rol gereği dizilerde başkasıyla öpüşebilir mi? Buna izin verir misin?” sorusunu yöneltince Alişan; “Buse öyle biri olmadığı için eşim olarak seçim, eğer dizilerde başkalarıyla öpüşseydi eşim olamazdı!” deyince sosyal medyada kıyametler koptu. Pek çok ünlü isim Alişan’ın bu sözlerine tepki gösterdi, sosyal medyadan da ünlü şarkıcıya tepki yağdı!

blank

Tüm bu tepkilerin ardından Twitter’dan kendisine tepki gösteren kişilere sitem eden Alişan; “Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim” sözleriyle kendini savundu. Ardından magazincilerle kısa bir sohbet eden Buse Varol, Alişan’ın yanlış anlaşıldığını söyleyerek eşini savunmaktan geri durmadı; “Alişan’ın söylemeye çalıştığı şeyle insanların anladığı çok farklı. O hep yanlış anlaşılıyor. Herkesin bir hayat görüşü var. Ben zaten oynadığım dizilerde hiç öpüşme sahnesi tercih etmedim. Alişan bunu kastetmiş”

Alişan’dan Eliz Paylaşımı

Tüm bu yaşanan krizin ardından Tektaş ailesi normal hayatına döndü ve Instagram’da hayatlarını takipçileriyle paylaşmaya başladı. Bugün ise Alişan, küçük kızı Eliz’in eğlenceli hallerini Instagram’da paylaşarak hepimizin yüzünü güldürdü, maşallah diyelim Eliz’e!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz