Düşmanlıkları Kar Çamur Dinlemiyor! Seren Serengil’den Gülben Ergen’e Ağır Tehdit: “Bütün Belgeleri Yayınlarım!”

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2022

Düşmanlıkları Kar Çamur Dinlemiyor! Seren Serengil’den Gülben Ergen’e Ağır Tehdit: “Bütün Belgeleri Yayınlarım!”

Seren Serengil ve Gülben Ergen’in düşmanlıkları hiçbir hava muhalefeti dinlemeden devam ediyor! Güzel şarkıcı Gülben Ergen, bugün Instagram hesabından karlı havalarda eğlenceli paylaşım yapan ünlü arkadaşlarını daha duyarlı olmaya devam edince Seren Serengil çıldırdı! Uğruna hapise bile girmeyi göze aldığı hasımı Gülben Ergen’e Instagram’dan demediğini bırakmayan güzel yorumcu, Gülben Ergen’i tehdit etmekten de geri durmadı… Instagram’da bugün yine ortalık çok karışık!

Gülben Ergen’in Kar Çıkışı!

Bugün İstanbul karlı havaya teslim oldu, yollarda kalan ve zorluk çeken birçok vatandaş karın korkunç yüzüyle tanışırken; evlerinde ya da tatilde kayak keyfinde olan isimler Instagram hesaplarımızı coşturdukça coşturdu.

blank

Ünlü simaların kar ile yaşadıkları eğlenceli anları Instagram’da paylaşmasına tepki göstere Gülben Ergen, şu sözler ise ünlüler camiasını daha duyarlı olmaya davet etti: “Şu karda zevki sefa içerisinde olanlara hiç değil, sefasını göze soka soka paylaşım yapanlardan öyle soğuyorum ki. Açlıkla, hastalıkla, yoklukla sınav veren o kadar insan var ki. Sadece SMA hastası çocuklar başlı başına duyarlılık sebebi. Biraz duyarlılık, biraz!”

Seren Serengil’den Şok Yanıt!

blank

Ancaak Gülben Ergen’in bu sözlerini duyan bir isim çılgına döndü. O ismi tahmin etmek çok da zor değil, Seren Serengil! Uğruna hapise girmeyi bile göze alan Seren Serengil, Gülben Ergen’e Instagram’da demediğini bırakmadı hatta açık açık tehdit etmekten de geri durmadı; “Sen o kadar çocuklara duyarlısın ki, çocukların annelerinin nikahlı kocalarıyla yatıp kalkıyorsun. Yani şöyle ilk önce yuvasını yıkmaya çalıştığın çocukların annelerini düşün o çocuklar annesiz babasız kalmasın bu adamı ayartmayayım diyebilki, ben senin bu samimiyetine inanayım.”

blank

En az on aileyi yıkmaya çalıştın ve hepsi çocukluydu. Sana kaç kere bana laf çarpma dedim… Kim olduğunu gerçekten ne olduğunu hatırlatmak zorunda kaldırtıyorsun. Sen o çocukların annesinin canını acıt sonra çocuklar de… Bi de el alemin çocuklarının adını yazmıştın kendine aile yapmıştın, kadının kocasıyla bir fotoğrafa kadın silip atarak. Allah’tan barıştılar bir çocuk daha yaptılar, bir daha o çocukları kirli ağzına alma, alırsan tüm belgeleri yayınlarım! “

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz