Tektaş Ailesinin Kış Eğlencesi Devam Ediyor: Alişan Yeni Son Model Aracıyla Instagram’da Hava Atmayı Unutmadı!

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2022

Tektaş Ailesinin Kış Eğlencesi Devam Ediyor: Alişan Yeni Son Model Aracıyla Instagram’da Hava Atmayı Unutmadı!

Ünlü şarkıcı Alişan, Instagram’da kar paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Her adımıyla olay olmayı başaran Tektaş ailesi, kışın keyfini çıkartmaktan geri durmuyor. Her boş vaktini ailesine adayan Alişan, yeni aldığı son model aracıyla da karda şov yaparak Instagram takipçilerine hava atmayı ihmal etmedi!

Kar Paylaşımları Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi Alişan, geçtiğimiz aylarda menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra derin bir yas dönemine girmişti. 45 gün boyunca kimseyle konuşmayan ve her daim kardeşinin mezarını ziyaret ederek onu anmayı ihmal etmeyen Alişan, 45 günün ardından sahne almaya başlamıştı. Sahnelere dönen ünlü şarkıcı, akabinde TRT1’de Hayata Gülümse isimli sabah programının da sunuculuğunu üstlendi.

Şimdilerde hem sabah programına devam eden hem de sık sık farklı şehirlerde sahne alan Alişan, gelirini katlamaya devam ediyor. Kardeşinin acısını işine ve ailesine sarılarak atlatmaya çalıştığını söylemekten geri durmayan Alişan, son verdiği röportajda; “Samimi bir şekilde söylüyorum; evli olmasaydım, çocuklarım ve yeğenlerim olmasaydı böyle bir kayıpta her şeyi bırakıp gitmiştim. Yapamazdım. Şu an sadece çalışmak zorunda olduğum ve Selçuk’un emanetlerine gözüm gibi bakmam gerektiği için ayakta duruyorum. Beni hayatta tutan çocuklarım ve yeğenlerim.” açıklamasını yapmıştı. Dün gece ise kar paylaşımlarına son hız devam eden Alişan, yine kardeşi Selçuk Tektaş’ı anmadan durmadı; “Eskiden çok severdim… Ama şimdi sen o toprağın altında yatarken, üzerine düşen her kar tanesi beni kahrediyor. Sensiz alışmak istemiyorum ne kışa ne de yaza….”

Son Model Aracıyla Hava Attı!

Alişan her ne kadar kardeşinin acısını yaşamaya devam etse de Instagram takipçilerinin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor. Bugün yeni aldığı son model aracıyla karın üstünde şov yapan Alişan, anladığımız kadarıyla oldukça iyi para kazanmaya devam ediyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz