Mehmet Dinçerler İle Evlilik Hazırlıklarına Başlayan Hadise, Kırmızı Elbisesiyle Görenleri Kendine Hayran Bıraktı!

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2022

Mehmet Dinçerler İle Evlilik Hazırlıklarına Başlayan Hadise, Kırmızı Elbisesiyle Görenleri Kendine Hayran Bıraktı!

Son günlerde magazin gündeminden düşmeyen Hadise, Instagram’da paylaştığı kırmızı elbisesi ile yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son olarak sevgilisi Mehmet Dinçerler ile 27 Nisan tarihinde nikah masasına oturacağı iddia edilen güzel şarkıcı, şimdilik evlilik konusunda açıklama yapmamış olsa da; duyduklarımızla idare etmek zorunda kalıyoruz. Bugün ise Hadise, müstakbel görümcesinin düğününde giydiği kırmızı gece elbisesiyle Instagram hesabına storyler atmayı ihmal etmedi. Hadise’nin güzelliği ve kusursuz fiziği herkesi büyülemeyi başardı!

Evlilik Hazırlıkları Başladı!

Bildiğiniz gibi Hadise’nin aşktan yana yüzü yıllardır gülmek bilmiyordu. Hatta ara sıra konserlerde doğru kişileri seçemediğinden dem vuran güzel şarkıcı, son olarak yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım ile bol ayrılıp barışmalı bir ilişki içindeydi. 2 yıl kadar süren bu aşk, Hadise ile Reza Zarrab arasında yaşandığı iddia edilen yasak aşkın ortaya çıkmasıyla son buldu.

blank

O dönemlerde birçok ünlü sanatçının desteğini alan Hadise, Ebru Gündeş ile aralarında ne yaşandıysa O Ses Türkiye yarışmasından da ayrılmak zorunda kaldı. Exxen’de yayınlanan O Ses Türkiye Rap’e transfer olan Hadise’nin olmadığı O Ses Türkiye yarışması, 10 yılın en kötü reytinglerini alarak final yaparak ekrana veda etti. Ancak Kaan Yıldırım’dan ayrılan Hadise’nin yüzü aşktan yana gülmeye başladı.

blank

Hadise’nin Güzelliği Gözlerimizi Kamaştırdı!

Ünlü iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hadise, birkaç ay içinde hem aileye girdi hem de sevgilisinden evlilik teklifi aldı! Evlilik teklifi ile sosyal medyada olay olan güzel şarkıcının pek çok parodisi yapılsa da Hadise bu olaylara gülüp geçmeyi tercih etti. Geçtiğimiz günlerde ise Mehmet Dinçerler’in kız kardeşinin düğününe katılan Hadise, aile fotoğrafında da yer aldı!

Bugün ise müstakbel görümcesinin düğününde giydiği kırmızı gece elbisesini Instagram storylerde paylaşan Hadise, güzelliğiyle göz kamaştırmaya devam etti. Anlaşılan Hadise’ye aşk çok iyi geldi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz