Duyduk Duymadık Demeyin! Olmaz Denilen Şey Sonunda Oldu: Erçel Kardeşlerden Gamze Erçel Ruhen de Maldivler’den Döndü

Aleyna

3 Mayıs 2021

Duyduk Duymadık Demeyin! Olmaz Denilen Şey Sonunda Oldu: Erçel Kardeşlerden Gamze Erçel Ruhen de Maldivler’den Döndü

Hande ve Gamze Erçel kardeşlerin Maldivler tatili neredeyse bir aydır sosyal medyanın gündeminde. Maldivler’e gidiyorlar… Maldivler’deler… Dönüyorlar…Döndüler….Derken Gamze Erçel’in dönememe halleri. Ama bitti. En sonunda Gamze Erçel de bu dönüşü kabul etti belli ki. İşte beklenen o paylaşım!

Kerem ile Hande, Caner ile Gamze

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in Maldivler’e gidişi ikilinin ilişkilerinin ortaya çıkışı açısından gündeme bomba gibi düşmüştü. Sürekli magazincilerle kovalamaca oynayan ikili Maldivler tatili ile birlikte sonunda ilişkilerini açığa çıkarmış oldular. Ama Maldivler’e bir tek onlar gitmedi. Hande Erçel’in fenomen kardeşi Gamze Erçel de ailesi ile birlikte onları yalnız bırakmamıştı. Eşi Caner Yıldırım ve kızı Mavi ile birlikte kardeşinin yanına giden Gamze Erçel tatildeki her anını sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmedi. Öyle ki ünlü fenomenin takipçileri saat saat ne yaptığına dair bilgi sahibi oldular desek yeri.

Karış Karış Tatil

Ve ünlü internet fenomeni Gamze Erçel için Maldivler paylaşımları böylelikle start almış oldu. Eşi Caner Yıldırım ve kızı Mavi ile attıkları her adımı santim santim paylaşma istikrarını gösteren Gamze Erçel’in tatili için bir noktadan sonra bitti tabi ki. Ama Erçel kardeş bu bitişi bir türlü kabullenemedi. Takipçilerinden aldığı ‘Yeter’ yorumlarına rağmen bir süre daha Maldivler paylaşımlarına ara vermeden devam etti ünlü güzel.

Sonunda Yurda Döndü

Ama bugün tüm takipçiler için güzel haber yine ünlü fenomenin Instagram sayfasından geldi. Gamze Erçel bugün yalnızca çiçeklerle bezeli bir paylaşım yaptı. Etrafında Maldivlere dair herhangi bir işaret görünmeyen fotoğraf ‘Maldivlere yeter’ diyen takipçiler için oldukça iyi gelmiş olmalı. Ünlü fenomen kır çiçekleri ile yaptığı paylaşımı ile takipçilerinden yine çok sayıda beğeni topladı.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz