Müge Anlı’nın ‘Çocukluğundan Belli’ Fotoğrafı: Büyüyünce Magazinci Olacağım Bakışı

Aleyna

3 Mayıs 2021

Müge Anlı’nın ‘Çocukluğundan Belli’ Fotoğrafı: Büyüyünce Magazinci Olacağım Bakışı

ATV’nin hafta içi her gün yayınlanan sabah programının sunucusu Müge Anlı programdaki başarısıyla gündem olmaya devam ediyor. Gerek programa gelen ilginç olaylarla gerekse birçok kişiye çare olmasıyla gündeme gelen Anlı bu kez kendi çocukluğuyla gündemde. Müge Anlı’nın çocukluğuna inmeye hazır mısınız?

Çocukluğundan Belli

Sosyal medyanın hep gündeminde kalan isimlerden birisi olan Müge Anlı bu kez de çocukluk fotoğrafıyla takipçilerinin gündeminde. Adeta bebekken bile aynı bakışlara, aynı gülüşe ve aynı duruşa sahip olan Müge Anlı’nın bu halini görenler şaşkına döndü. Neredeyse büyümüş de küçülmüş ifadesiyle poz veren küçük kızın büyüyünce “Müge Anlı” olacağı her halinden belli doğrusu.

Mutlu Bir Çocukluğun Ardından

1973 yılında İstanbul’da doğan güzel sunucunun ailesi hakkında çok fazla bilgi bulunmasa da bugün sosyal medyaya düşen fotoğrafı birçok bilgi veriyor aslında bize. Bakışı da hali tavrı da gayet mutlu bir çocuk izlenimi veriyor görene. Ünlü sunucunun bugünkü halini bildiğimiz için de bu özgüvenin temelinin o günlere dayandığı oldukça açık. Sadece özgüven mi? Şüpheciliği de sanki çocukluğundan gelme. Zira bakışlarındaki o muzır ifade bugünkü dedektif şüpheciliğinin bir parçası sanki.

Doğru Eğitim Tercihi

blank

Ünlü sunucu Müge Anlı gençlik dönemine geldiğinde bu şüpheciliğinin farkına varmış olacak ki, üniversite için tam da bu yönde tercih yapıyor. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Müge Anlı yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk bölümünde yapıyor. Televizyon hayatına ise ilk olarak magazin alanında başlayan Müge Anlı, daha sonra Şenay Düdek’le Kanal D’de Dobra Dobra programını yaptı. Sonrasında aynı programa Pakize Suda eşlik etti. Ama Müge Anlı ile Tatlı Sert, ünlü sunucunun tam anlamıyla ustalık programı oldu diyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz