Ozan’dan Cemre’ye İlan-ı Aşk: Seni Tüm Korkulardan Daha Çok Seviyorum! Alev Alev 26. Bölüm Ön İzleme

Aleyna

3 Mayıs 2021

Ozan’dan Cemre’ye İlan-ı Aşk: Seni Tüm Korkulardan Daha Çok Seviyorum! Alev Alev 26. Bölüm Ön İzleme

Show TV’nin sevilen dizilerinden Alev Alev’de Çelebi’nin son hamlesi herkesin durumunu yeniden zor duruma sokar. Ama Ozan’ın Cemre’ye olan sevgisi Çelebi’nin korkusundan daha güçlüdür. İşte Alev Alev 26. bölüm ön izlemesinden yeni bölüme dair ipuçları!

Cemre’nin Şüpheleri Doğru Çıktı

Geçtiğimiz hafta Çelebi’nin cezaevinde intihar etmesi meselesine Cemre bir türlü inanamamış ve Çelebi’nin cesedini görmek istemişti. Ancak izin verilmediği için Cemre bir türlü onun öldüğüne inanamamıştı. Fakat diğer herkes bu konuda bir rehavete kapıldı ve Çelebi’den kurtulduklarını düşündüler. Oysa ki Cemre şüphelerinde haklı çıkar. Çelebi annesinin sayesinde cezaevinden kaçmayı başarmıştır.

Rüya ve Ömer Evleniyor!

blank

Çelebi’yi cezaevinden kaçıran annesi onun için her şeyi hazırlar. Yurt dışına çıkabilmesi için kaçak yollardan tekne ayarlar. Onun bu girişimini fark eden ve şüphelenen Çiçek, Cemre’yi bu konuda uyarır. Cemre hemen polisleri bununla ilgili bilgilendirir. Polisler Çelebi’yi yakalayamasalar da Komiser Çelebi’nin yaşadığından emin olur. O da Çelebi’nin peşini bırakmayacaktır. Diğer yandan Rüya ve Ömer sonunda Rüya’nın attığı adımlar sayesinde evlenirler. Rüya düğüne Çiçek hariç herkesi davet eder. Fakat Ömer Çiçek’i de gelmesi için ikna eder.

Alev Alev 26. Bölüm Ön İzleme

Heyecanla beklenen 26. bölüm ön izlemede ise artık Çelebi’nin ölmediği konusunda herkes hemfikir görünür. Ozan Çelebi’nin bir şekilde ortaya çıkacağını ve yeniden yakalanacağını düşünür. Cemre de bu şekilde düşünmek ister fakat her zamanki gibi Ozan için kaygılıdır. Ancak artık Cemre de Ozan konusunda eskisi kadar katı davranamayacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz