Duygu Özaslan “1 Saatte Poposunu Büyütmüş” Sözüne Cevap Verdi: “Sizin Bilgi Eksikliğinizi Gösterir!”

Aleyna

Haberler

15 Nisan 2021

Duygu Özaslan “1 Saatte Poposunu Büyütmüş” Sözüne Cevap Verdi: “Sizin Bilgi Eksikliğinizi Gösterir!”

Instagram ve Youtube’un ünlü fenomenlerinden Duygu Özaslan; bugün yine bir polemiğe karıştı! Son dönemlerde vücuduyla, kilolarıyla ya da yaptığı reklamlarla gündeme gelen güzel fenomenin başı dertten kurtulmuyor. Duygu Özaslan’ın geçtiğimiz aylarda kendisinden habersiz çekilen bikinili bir fotoğrafının Instagram’da ve Twitter’da yayılmasının ardından büyük bir linç yemişti!

Duygu Özaslan

Duygu Özaslan ise bu linçin ardından aldığı kiloların “Blumia” nedeniyle olduğunu söyleyerek; tedaviye devam ettiğini ve bu süreçte kendini sevmeye başladığını ifade etmişti. Ancak pek çok sosyal medya kullanıcısı Duygu Özaslan’ın olmadığı bir fiziğe sahipmiş gibi davranmasını çok eleştirmişti! Bugün yine benzer bir olay yaşandı.

Duygu Özaslan

Duygu Özaslan’ın Poposu Olay Oldu!

Son zamanlarda basketbolcu sevgilisiyle birlikte sık sık spor videoları çeken ve kendisini spora veren Duygu Özaslan; spor videolarını Instagram ve Youtube’ta da paylaşmayı ihmal etmiyor. Ancak bazı sosyal medya kullanıcıları Duygu Özaslan’ın açığını arıyor resmen! Instagram’da bir magazin sayfası güzel fenomenin farklı açılardan çekilmiş popo fotoğrafını paylaşarak Duygu Özaslan’ın fotoşop kullandığını iddia etti; “1 saatte poposunu büyütmüş. Açının bu kadar farklı olacağını sanmam. Shop yapan birinin beden olumlamalarına destek vermesini samimi bulmuyorum. Kilolu döneminde olduğun gibi paylaşsaydı mesela!”

Duygu Özaslan

Duygu Özaslan ise kendisi hakkında iddiaya cevap vererek görüntünün açı farkından kaynaklandığını söyledi; “Her zaman söylerim, her şeyi bilemeyiz ama bir konu hakkında fikrimizi belirteceksek hele de bir de ithamda bulunacaksak en azından bir düşünmeliyiz. Egzersiz sorasında çoğu harekette popo sıkılır, bazen bel de içeri alınır. Belimin ve popomun içerde olduğu KENDİ PAYLAŞTIĞIM spor videomdan ekran görüntüsü alıp bacağım arkada poz verdiğim fotoğraflarımla karşılaştırmanız benim photoshop yaptığımı değil sizin bilgi eksikliğinizi gösterir. Bu vesileyle öğrenmiş oldunuz, ne güzel :)”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz