Milli Sherlock Müge Anlı Instagram’da Kulis Dedikodusunu Paylaştı: 600 bin TL Kaptırmış!

Aleyna

ATV

15 Nisan 2021

Milli Sherlock Müge Anlı Instagram’da Kulis Dedikodusunu Paylaştı: 600 bin TL Kaptırmış!

Yerli ve milli Sherlock’umuz Müge Anlı ısrarlara dayanamadı ve sonunda Instagram hesabı açtı! Kısa sürede 1 milyon takipçiye ulaşan güzel sunucu; Instagram üzerinden paylaşım yapmaya başladı bile. Özellikle de story atmayı çok seven Müge Anlı bugün program başlamadan önce kuliste Rahmi Özkan’la birlikte olayların dedikodusunu yapmayı da ihmal etmedi!

Müge Anlı

Milli Sherlock Müge Anlı!

Ülkemizin en sevilen ve en güvenilen kadınlarından biri kuşkusuz Müge Anlı! Güzel sunucu uzun yıllardır ATV ekranlarında sunduğu sabah programıyla reyting sıralamasını tek başına domine etmeyi başarıyor. Ancak Müge Anlı’nın programları bildiğimiz sabah programlarından değil! Sabahların Sultanı Seda Sayan’ın ya da ekranların hınzır çocuğu Alişan’ın eğlenceli programlarının tam aksine; Müge Anlı’nın Tatlı Sert’inde kaos, cinayet, kaçırılma, taciz gibi konulara yer veriliyor.

Müge Anlı

Yıllar içinde pek çok cinayet olayını aydınlatan ve aile içinde yaşanan çarpık ilişkileri ortaya çıkartan Müge Anlı; sadece olayları çözmesiyle değil aynı zamanda dürüstlüğü ve dobralığıyla da herkesin kalbinde taht kurmayı başardı. Canlı yayına katılan konuklarına düşündüğü her şeyi pat pat söyleyebilen güzel sunucu; yıllar içinde tek bir gün bile çizgisini bozmadı!

Müge Anlı

Kuliste Dedikodu Zamanı!

Müge Anlı uzun yıllar boyunca sosyal medyadan uzak kalmayı tercih etmişti ve Instagram hesabı yoktu. Ancak çevresinden, seyircilerinden gelen ısrarlara dayanamayan Müge Anlı; dün ilk kez Instagram hesabı açtı ve gönderiler, storyler paylaşmaya başladı. Hatta güzel sunucu 1 gün gibi kısa bir sürede 1.1 milyon takipçiye ulaştı.

Bugün canlı yayında kendisini takip eden insanlara teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Müge Anlı; program başlamadan önce avukat Rahmi Özkan’la birlikte programda işlenecek konu hakkında dedikodu yaptı! Hatta o anları da Instagram hesabından paylaşarak takipçilerinin yüzünü güldürdü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz