Kuruluş Osman’da Tecrübeli İsimler Birer Birer Ayrılıyor! Yeşim Ceren Bozoğlu ve Ragıp Savaş da Veda Etti

Aleyna

ATV

15 Nisan 2021

Kuruluş Osman’da Tecrübeli İsimler Birer Birer Ayrılıyor! Yeşim Ceren Bozoğlu ve Ragıp Savaş da Veda Etti

ATV’nin sevilen dizilerinden Kuruluş Osman’da son dönemlerde yaprak dökümü yaşanıyor. Yayınlandığı gün reyting sıralamasını domine etmeyi başaran Kuruluş Osman’ın başarısı Türkiye sınırlarını aştı. Aynı anda 30’dan fazla ülkede gösterilmeye devam eden dizide bu hafta Ceren Bozoğlu ve Ragıp Savaş diziye veda etti! Acaba diziye yeni kişiler ya da karakterler dahil olacak mı?

Kuruluş Osman Burak Özçivit

Kuruluş Osman’ın Başarısı Türkiye Sınırlarını Aştı!

Bildiğiniz gibi Türkiye’de başarılı olan yapımlar birbirlerinin kopyası gibi klonlanmaya başlıyor; bir dönem her kanalda evlilik programı görüyorduk; Esra Erol, Zuhal Topal ve Seda Sayan’ın başını çektiği bu evlilik programlarından sonra moda yarışmaları ve yemek yarışmaları ekranlarda yayınlanmaya başladı. Ardından ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun tam 4 kitabı da ekranlara dizi olarak taşındı! Bugünlerde de İbo Show’un başlattığı müzik programı furyası başladı. Bakalım daha neler göreceğiz? Tarihi dizi furyasının son kalelerinden biri de Kuruluş Osman!

Kuruluş Osman

Burak Özçivit’in başrolde olduğu Kuruluş Osman dizisi, TRT’nin meşhur Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Ülkemizde Muhteşem Yüzyıl’ın başlattığı tarihi dizi akımı hız kesmeden uzun yıllardır popülerliğini koruyor. Özellikle de Osmanlı İmparatorluğun olan saygımız ve sevgimiz sonsuzken; böyle dizilerin ülkemizde başarılı olmamasının imkanı yok.

blank

Kuruluş Osman’da Yaprak Dökümü!

Fakat Osmanlı İmparatorluğu sevdası ve zaafı sadece Türkiye’ye özgü bir durum değil! Kuruluş Osman, sadece Türkiye’de değil Orta Doğu’da ve Batı Afrika’da da toplam 35 farklı ülkede gösterimde. Bu şekilde hem oyuncuları hem de yapımcıların yüzünü güldüren dizide son zamanlarda yaprak dökümü yaşanıyor!

blank

Ünlü ve usta oyuncuların Kuruluş Osman’dan ayrılması herkesin kafasını karıştırıyor, bu hafta diziden ayrılan 2 isim: Ragıp Savaş ve Yeşim Ceren Bozoğlu oldu! Bakalım bu kişilerin diziden ayrılması nasıl sonuçlar doğuracak?

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz