Ebru Gündeş Hadise Hakkında İlk Kez Konuştu! Olayın Perde Arkası Sizi Çok Şaşırtacak: “Onların Özel Hayatı…”

Aleyna

Haberler

27 Haziran 2021

Ebru Gündeş Hadise Hakkında İlk Kez Konuştu! Olayın Perde Arkası Sizi Çok Şaşırtacak: “Onların Özel Hayatı…”

Ebru Gündeş – Reza Zarrab ve Hadise üçlüsünün arasında gelişen olayların sonu gelmiyor. Her defasında yeni bir gelişme karşılaşmaya devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi Kaan Yıldırım ve Hadise ayrılığının perde arkasında da Ebru Gündeş’in olduğu iddia edilmiş ama Kaan Yıldırım bu söylentiyi jet hızıyla reddetmişti. Bir Dönem yakın arkadaş olan Ebru Gündeş ve Hadise arasında yaşananlar herkesi meraklandırsa da; Ebru Gündeş dün sahnede Hadise’ye gönderme yapmaktan da geri durmadı.

Olaylar Olaylar!

Geçtiğimiz aylarda Ebru Gündeş’in Reza Zarrab’a boşanma davası açması magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Ancak bu boşanma davasının ardından Hürriyet’in ortaya attığı iddia herkesi çok şaşırmıştı! Iddiaya göre Ebru Gündeş, boşanma dilekçesinde Reza Zarrab’ın kendisini yakın bir arkadaşıyla aldattığı yazıyordu. Hürriyet’e göre ise bu isim Hadise’ydi!

blank

Oraya atılan iddialara göre Hadise ve Reza Zarrab, Amerika’da gizli gizli görüşüyormuş. Bunu ortaya çıkaran da Ebru Gündeş’in falcısı olmuş. Bu durumun kısa sürede tüm magazin gündemini etkisi altına almaya başladıktan sonra ünlüler camiası ikiye ayrıldı. Hadise destekçileri ve Ebru Gündeş destekçileri! Birçok ünlü sanatçı kendisine yakın hissettiği isime destekleri esirgemezken; Hadise bir açıklama yayınlayarak bu haberleri reddetti ve kısa süre içinde de koruma kararı çıkartarak konu hakkında konuşulmasının önüne geçti. Hatta bu olaydan sonra Hürriyet iddialarını silmek ve geri adım atmak zorunda kaldı.

Ebru Gündeş ve Hadise

Ebru Gündeş İlk Kez Konuştu!

Yaşanan bunca olayın ardından geçtiğimiz günlerde Kaan Yıldırım ve Hadise’den ayrılık haberi aldık. Söylenenlere göre Kaan Yıldırım, bu iddiaların ardından Ebru Güneş’i aramış ve ondan gerçekleri öğrenmiş. Konuşma sonrasında da ayrılık kararı vermiş. Ancak Kaan Yıldırım bu iddiaları Instagram hesabından reddetti.

blank

Bugün ise Ebru Gündeş yaşananların üzerine ilk kez konuştu! Aylar sonra sahneye çıkan güzel şarkıcı sahne sırasında seyircileriyle sohbet ederken; “Herkesin özel hayatı var, bizim de özel hayatımız var. Onların özel hayatı, onları ilgilendirir. Biz onların müziğiyle ilgileniyoruz” açıklamasıyla herkesi şaşırttı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz