Acun Ilıcalı Neyle Uğraşacağını Şaşırdı! Bir Yanda Şeyma Subaşı Diğer Yanda Dedesinden İlgi Bekleyen Begüm!

Aleyna

Haberler

27 Haziran 2021

Acun Ilıcalı Neyle Uğraşacağını Şaşırdı! Bir Yanda Şeyma Subaşı Diğer Yanda Dedesinden İlgi Bekleyen Begüm!

Şeyma Subaşının eski eşi, Ayça Çağla Altunkaya’nın yeni sevgilisi ve Medya patronu Acun Ilıcalı! Her şekilde Acun’u biliyoruz, fakat onu ilk kez Acun Dede olarak gördük!

Şeyma Meedo Aşkı Bitti Kurtarıcı Acun Seçildi!

Magazin gündemi Şeyma Subaşı ve Meedo ayrılığı ile çalkalanırken, iddialara Acun Ilıcalı’nın da adı karıştı. Söylentilere göre Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’yı arayarak Meedo hakkında bildiği her şeyin yalan ve yüzüğün sahte çıktığını anlattı. Tüm bunları söylerken ağlayan Şeyma Subaşı’na Acun’un yüreği dayanmadı. Eski eşi ve kızı için Ibıza’da bir villa kiralayan Acun Ilıcalı, Şeyma’yı kurtardı!

Acun Dede Şaşırttı!

Survivor sebebiyle zamanının çoğunu Dominik’te geçiren Acun Ilıcalı’nın bu hafta misafirleri vardı. Seda Başbuğ ile yaptığı evlilikten olan kızı Banu Ilıcalı, Begüm’ü dedesine kavuşturmak için Dominik’e gitti. Dedesi ile oldukça keyfli vakit geçiren Begüm ilk defa kamera karşısına çıktı.

Adaya adeta neşe getiren Acun Ilıcalı’nın torunu Begüm, Survivor yarışmacıları tarafından çok büyük ilgiyle karşılandı. Acun’un torunu ile oynadığı anlar ekranlara yansıdı. Mutluluğu gözlerinden okunan Ilıcalı, gün boyunca torununu yanından ayırmadı.

Ayrılığın Faturası Acun’a Kesildi!

blank

Hal böyle olunca Acun mutluluk ve huzursuzluk arasında sıkışıp kaldı. Torunu ile vakit geçirmekten keyif alan Acun Ilıcalı henüz bu mutluluğu yaşarken, Şeyma Subaşı’nın kendisine ettiği telefonla sarsıldı. Acun, kendisini ordan aldırmasını ya da kendisine bir ev tutmasını isteyen eski eşi Şeyma’yı kırmadı.

blank

Söz konusu kızı Melisa’nın huzuru olunca Acun kesenin ağzını açtı ve Şeyma subaşına lüks bir villa kiraladı. Böylece kafasını rahatlatan Acun Ilıcalı kalan zamanını torunu Begüm’e adadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz