Sonunda Bu da Oldu! Gülben Ergen’in Ayak Fetişi Olanlarla Başı Dertte mi Yoksa Popülerlik Sevdasına mı Düştü?

Aleyna

Haberler

27 Haziran 2021

Sonunda Bu da Oldu! Gülben Ergen’in Ayak Fetişi Olanlarla Başı Dertte mi Yoksa Popülerlik Sevdasına mı Düştü?

Gülben Ergen ayakları ile sosyal medyanın gündemine düştü. Ünlü ismin ayaklarının sevenleri Instagram’da ona özel hesap açtı. Sosyal medya bunu konuşuyor.

gülben ergen

Gülben Ergen şüphesiz Türkiye’nin en sevilen yüzlerinden biri. Kariyerine mankenlik ve oyunculuk yaparak başlayan ünlü ismin ilk çıkışı Biz Ayrılamayız ile olmuştu. Ardından Hanımın Çiftliği, Dadı, Hürrem Sultan, Vezir Parmağı, Menajerimi Ara gibi dizilerde izlediğimiz ünlü oyuncuyu son kez Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde izlemiştik.

gülben ergen

Tabii güzel ismin kariyeri oyunculukla sınırlı değil. Gülben Ergen ayrıca Türkiye’nin en hit parçalarına da imza atmış bir isim. Giden Günlerim Oldu, Şıkır Şıkır, Yarı Çıplak, Sürpriz gibi şarkılar ile müzik listelerini darmadağın eden yıldız isim; Pop Star Alaturka, Rising Star, Benimle Söyle gibi birçok programda da yer almıştı.

gülben ergen

Başarılı kariyeri ve güzelliği ile gündemden düşmeyen Gülben Ergen, şimdilerde bambaşka bir nedenden dolayı konuşuyor. Ünlü yıldızın başı ayak fetişi olan hayranları ile dertte.

Ayaklarına Hayranlar

İnsan ünlü olunca çok garip hayranları olabiliyor tabii. Gülben Ergen de ayaklarına saplantılı olan sevenleri sebebiyle sosyal medyada gündem oldu. Ünlü starın ayakları için özel “gulbenergeninayaklari” adında bir Instagran sayfası açıldı. Gülben Ergen’in ayaklarının resimlerinin veya videolarının yer aldığı bu sayfanın yaklaşık 3,5 bin takipçisi var.

gülben ergen

Gülben Ergen’in ayaklarına olan hayranlarının doldurduğu Instagrm sayfası, ünlü isme olan aşklarını ilan ediyor ve Gülben Ergen’e ayaklarını paylaştığı için teşekkür ediyor. Sayfada yapılan son paylaşım yapılan yorumlar ise sosyal medyadaki herkesi şok etti.

gülben ergen

Tabii bu sayfanın sosyal medyada gündem olmasının ardından bazı iddialar geldi. Magazineofficialresmi adlı Instagram sayfası, Gülben Ergen’in gündem olmak için özellikle ayak fetişlerine oynadığı iddiasını ortaya attı. Bu iddialar ne kadar doğru yoksa Gülben Ergen’in sadece oldukça saplantılı hayranları mı var bilmiyoruz tabii. Ancak sosyal medya bir süre daha bunu konuşacak gibi gözüküyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz