Ebru Polat, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever Duşta Ürün Tanıtımı Yapınca Ortalık Karıştı!

Tvyayinakisi.com

Haberler

22 Kasım 2020

Ebru Polat, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever Duşta Ürün Tanıtımı Yapınca Ortalık Karıştı!

Ünlü isimler artık yüz binlerce hatta milyonlarca kişiye sosyal medyadan erişebiliyor. Durum böyle olunca farklı markaların tanıtımı yapmak yerine kendi ürünlerini de çıkarmaya başladılar. Bu durum kendi aralarında ciddi bir yarışa girmelerine sebep oldu.

Rekabet öylesine kızışmış durumda ki artık tanıtımlar için en etkili yöntemleri denemekten geri durmuyorlar! Şimdi detaylarını aktaracağımız ürün tanıtımları çok konuşulacağa benziyor!

İlk Fitili Seray Sever Ateşledi!

Seray Sever, arkadaşı Gülşah Saraçoğlu’nun ürünü olan bir şampuanı tanıtmak için bir video hazırladı. Evinin salonunda saçlarını yıkayan Seray Sever “Dediğimi yapıyorum! Evin salonunda çekiyorum çünkü ışığım burada” diyerek saçlarını köpürttü.

Bu videonun ardından duşa giren isim Gülşah Saraçoğlu oldu. Markasının tanıtımı için bu sefer kendisi duşa giren Gülşah Saraçoğlu duş aldığı görüntüleri profilinde paylaşarak markasını etiketledi.

Rakip Ebru Polat’tan Hamle Gecikmedi!

Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu’nun duş paylaşımlarından sonra hamle yapan ünlü Ebru Polat oldu. Bilindiği üzere Ebru Polat’ın da kendine ait bir kozmetik markası bulunuyor. Gülşah Saraçoğlu’na seslenen Ebru Polat “Bilirsin seni severim ama konu şampuan olunca Türkiye’de son 8 ayda en çok satan marka benim markam oldu. Saçları da dökmüyor. Artık böyle tanıtım yapıyorsak görelim bakalım” diyerek duş görüntülerini paylaştı.

Valla biz artık bu işin sonu nereye varacak diye tedirgin bir şekilde süreci takip ediyoruz. Bu arada duştan tek bir story paylaşan Ebru Polat diğerinin çok seksi olacağını düşündüğü için paylaşmamış….

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz