Çukurova’nın Behice’si Esra Dermancıoğlu “2020 Şerefsizler Kadrosu”na Girince Bakın Nasıl Tepki Verdi!

Tvyayinakisi.com

ATV

22 Kasım 2020

Çukurova’nın Behice’si Esra Dermancıoğlu “2020 Şerefsizler Kadrosu”na Girince Bakın Nasıl Tepki Verdi!

Bir Zamanlar Çukurova uzun zamandır ekranların en sevilen projelerinden biri olarak seyircinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Dizinin şüphesiz en çok ilgi gören karakterinden biri ise Behice.

Behice dizide oldukça güçlü kuvvetli bir kadın. Yaşadığı şehirde problemler üst üste gelince soluğu Adana’da alıyor. Çok meraklı ve zeki bir karakter olan Behice gizli saklı dönen tüm işlerin ortaya dökülmesi için elinden geleni yapıyor.

Karaktere hayat veren isim ise başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu. Başarılı oyuncu karakteri öyle güzel ekrana taşıyor ki adeta gerçek bir kişiymiş gibi tepkiler alıyor. Bu da onun ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu gözler önüne seriyor!

Oyuncu Instagram’da yaptığı paylaşımlarla karakterin aksine gerçek hayatta ne kadar renkli bir kişiliği olduğunu ortaya koyuyor. İşte o paylaşımlarından bazıları;

Şarkılar bile söylüyor!

İşte 2020’nin “Şerefsizler” Kadrosu!

Bir Twitter kullanıcısı “2020 Şerefsizler Kadrosu” ismiyle bu sezon ekranlarda “şerefsizlikleri” ile çığır açan kişileri paylaştı. Bu isimler arasında kimler yok ki! Esra Dermancıoğlu’nun paylaşıma yorumu ise her zamanki samimiyetindeydi.

Listenin başında Kırmızı Oda’nın Rıza’sı Serhat Nalbantoğlu var. Geçtiğimiz haftaki bölümlerde seyircinin büyük antipatisini toplarken, kulakları bir hayli çınlatılmıştı!

2. sırada ise Sadakatsiz dizisinde karısını aldatan Volkan karakteri ile Caner Cindoruk bulunuyor. Volkan Arslan’ın ve Asya karakteri arasında yaşanan yüzleşme sahnesi hala akıllarımızda.

blank

3. isim ise yine Kırmızı Oda’dan. Selvi’nin babasını canlandıran Ruhi Sarı kızlarına zulüm eden bir baba profili ile listeye girmeye hak kazanıyor!

blank

Veee listenin son ismi Bir Zamanlar Çukurova’nın Behice karakteri oluyor. Listeyi esprili bir dille Instagram hesabından paylaşan Esra Dermancıoğlu “Yazık annemler beni okutsun büyütsün ısvıçreler’de eğitimler ben ola ola 2020’ nin en şerefsizler listesine gireyim? e vergi rekoru listesine girmeyecektim herhalde bu beyinle!!!” dedi. Bizce annen ve baban seninle gurur duyuyordur Esra Dermancıoğlu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz