Kerimcan Durmaz Çılgın Doğum Günü Partisi Fotoğrafına Gelen Yoruma Verdiği Yanıtla Gündeme Oturdu!

Tvyayinakisi.com

Haberler

23 Kasım 2020

Kerimcan Durmaz Çılgın Doğum Günü Partisi Fotoğrafına Gelen Yoruma Verdiği Yanıtla Gündeme Oturdu!

Kerimcan Durmaz bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda Miami’ye taşındı. Buradaki yaşantısı Türkiye’dekinden oldukça farklı tabii. Uçak kabininde yaşadığı “penis” kazasından sonra uzunca bir süre ortada gözükmemişti. Fakat son günlerde kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Selin Ciğerci ile yaşadıkları ile gündeme gelmişti Kerimcan. Hatta Selin’in geçtiğimiz günlerde ağlayarak attığı storyleri ti’ye almış ve onu taklit etmişti.

Söylediğimiz gibi Kerimcan Miami’ye yerleşti. Her hareketi olay yaratıyor bu aralar. Geçtiğimiz günlerde benzinlikte efsane bir dans performansı bile göstermişti ? Merak edenler için;

Geçtiğimiz günlerde Miami’deki yaşantısını gözler önüne seren bir vlog paylaşmıştı. Bu hareketlerden de anlıyoruz ki Kerimcan parayı Türkiye’den kazanmaya devam ederken Miami’de keyfini sürecek. Ne diyelim Allah daha çok versin!

Allah mısın? Peygamber misin?

Daha önceki haberlerimizde de bahsetmiştik. Kerimcan Miami’de yaptıklarını Türkiye’de yapsa muhtemelen oldukça problem yaşardı. Her anını sosyal medyada paylaşmaktan geri durmadığı için Türkiye’deki takipçilerinden hemen her gün tepki görmeye devam ediyor. Fakat bu durum Kerimcan’ın pek umrunda gibi gözükmüyor.

Ünlü fenomen doğumgünü için inanılmaz bir parti organize etti. Bu partiye ait fotoğrafları ise sosyal medya hesabından paylaştı.

Ve tabii ki tepkiler gecikmedi. Bir takipçisi “Allah belanızı verecek ama olan masumlara oluyor bir gün nesliniz tükenecek” yorumu yapınca Kerimcan cevap vermeden duramadı ve şunları yazdı; “Bütün insanların nesli tükenecek. Hepimiz bir gün geberip gidicez! O yüzden tadını çıkar, nasıl yaşamadık istiyorsan öyle yaşa! Sen yaşadığın hayattan memnunsun. Bende hayatımdan çok memnunum. Benim günahlarımın cezasını sen çekmiceksin. Benim yüzümden ekstra yanmıcaksın! O yüzden ekndi hayatınla ilgilen, benimkini anca izleyebilirsin! Karışamazsın! Allah mısın sen? Melek misin? Peygamber misin? Sende benim gibi sıradan bir insansın. O yüzden işine bak

Aslında Kerimcan’ın haklılık payı var. Tabii ki herkesin eleştiri hakkı bulunuyor. Karşılaştığımız durumlar ile alakalı dilediğimiz gibi eleştiri yapabiliriz. Fakat bela okumak konuyu çok farklı bir boyuta geçiriyor. Evet herkesin kendi hayatı ve nasıl yaşamak istediğine yalnızca kendi karar verebilir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz