Ebru Şallı Instagram’a Derin Dekoltesi İle Bomba Gibi Düştü! Görenler Hayran Oldu

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Ebru Şallı Instagram’a Derin Dekoltesi İle Bomba Gibi Düştü! Görenler Hayran Oldu

Güzelliği ile adından her daim söz ettiren Ebru Şallı’dan yepyeni bir paylaşım geldi. Derin göğüs dekolteli bir tulum giyen fenomen isim, kusursuz görünümüyle sosyal medyada olay oldu.

ebru şallı

Şüphesiz Ebru Şallı Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri. Sosyal medyadaki her paylaşımıyla olay olan 44 yaşındaki eski manken, birbirinden iddialı pozlarıyla gündem olmaya devam ediyor. Geçmişte mankenlik ve sunuculuk yapan yıldız isim, hepimizin aklında hazırladığı pilates egzersizi videolarıyla yer edinmişti. Daha sonra Unutabilsem, Belalım Benim, ve Gölge Çiçeği gibi projelerde oyunculuk yaptı. Seneler geçmesine rağmen güzelliğinden ve popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Ebru Şallı, hala en gözde isimlerden biri.

Ortalığı Darmadağın Etti

Fenomen isim Instagram’dan yepyeni bir paylaşım yaptı. Modacı Ayşegül Afacan Köksal’ın tasarımı olan bir tulumla kameralara poz veren Ebru Şallı’nın dekoltesi olay oldu. Derin göğüs dekolteli tulumum içinde nefes kesici gözüken fenomen isme bir saat içinde binlerce yorum ve beğeni geldi. Instagram’da tam 2,2 milyon takipçisi olan Ebru Şallı’nın fanları, o pozlara kalpli emojiler yağdırdı.,

“Evlat Acısına Alışmak Mümkün Mü?”

Ebru Şallı, Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars’ı yaklaşık bir sene önce toprağa vermişti. 2 sene boyunca lenfomaya yenik düşen minik Pars, ölüm haberiyle herkesin yüreğine ateş düşürmüştü. İki sene sonra oğlunu kaybeden Ebru Şallı, Pars’ın mezarı için “Ponçik sen hep benimlesin” yazılı bir mezar taşı kahrettirmişti.

ebru şallı

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de kameralara takılan Ebru Şallı gazetecilerin sorularını yanıtladı. 9 yaşındaki oğlunu 1. yıldönümünde anan eski mankene oğlu ile ilgili sorular yöneltildi. Bu soruları duyan Ebru Şallı ise “Böyle bir acıya alışabilmek mümkün mü?” diye yanıt vererek duygulandı.

Benzer Haberler

Emine Ravza Gelebek 25 Nisan 2021

Ebru şallı seviliyorsun 🥰😘😘

Yorum Yaz