Önce Youtuberdı Sonra Şarkıcı Oldu Şimdi de Kadir Doğulu’nun Partneri! Herkes Onun Kim Olduğunu Konuşuyor

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Önce Youtuberdı Sonra Şarkıcı Oldu Şimdi de Kadir Doğulu’nun Partneri! Herkes Onun Kim Olduğunu Konuşuyor

Kanal D yakında izleyiciyle buluşacak olan yeni yaz dizisi Aşkın Tarifi için çalışmalara başladı. Başrolünde yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu’nun yer aldığı Aşkın Tarifi’nin kadın oyuncusu ise herkesi çok şaşırttı.

kadir doğulu-serra artürk-aşkın tarifi

Sadakatsiz, Hekimoğlu, Camdaki Kız gibi birbirinden popüler projelere imza atan Kanal D, yeni yaz dizisinin müjdesini verdi. NTC yapımın üstlendiği dizinin yönetmeni Deniz Koloş, senaryosu ise Leyla Oter ve Doruk Erengül’ün kaleminden çıkma.

kadir doğulu-serra artürk-aşkın tarifi

Merakla beklenen dizinin erkek başrolü ise Kadir Doğulu oldu. Fatih Harbiye, Vuslat, Bana Sevmeyi Anlat gibi projelerde izlediğimiz yakışıklı oyuncu, Aşkın Tarifi dizisinde Fırat adlı bir karaktere hayat verecek. Çekimlerin başlamasını büyük bir heyecanla bekleyen Kadir Doğulu, “Senaryoyu ilk okuduğumda Fırat’ın hikayesi beni çok etkiledi. Kanal D ve NTC Medya ile böyle güzel bir projede bir arada olmaktan dolayı mutluyum” diye yeni projesi hakkında konuştu.

Ekranların Yeni Yıldızı

kadir doğulu-serra artürk-aşkın tarifi

Sevilen oyuncu Kadir Doğulu’nun dizideki partneri ise herkesi çok şaşırttı. Aşkın Tarifi’nin kadın oyuncusunun Serra Arıtürk olacağı açıklandı. 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen fenomen isim, ilk olarak sosyal medyada için çektiği videolarla tanınmaya başladı. 7 yaşından beri gitar çalan ve çok güzel bir sese sahip olan Serra Arıtürk, Instagram ve Youtube hesabında paylaştığı cover videolarıyla dikkatleri çekti. Bu coverlarla üne kavuşan Serra Arıtürk ardından Olmazdın ve Kendini Bilmeden adlı iki single çıkardı. Ünlü Youtuber Berkcan Güven’in eski sevgilisi olan fenomen ismin Aşkın Tarifi ilk oyunculuk deneyimi olacak.

kadir doğulu-serra artürk-aşkın tarifi

Kadir Doğulu ile kameranın karşısına geçecek olan Serra Arıtürk, Naz adlı karaktere hayat verecek. Aşkın Tarifi dizisinde Fransız mutfağı uzmanı, Gaziantepli bir şef olan Naz’ın heyecan ve tutku dolu aşk hikayesine hep beraber tanık olacağız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz