Arka Sokaklar’ın Yıldızı Yüsra Geyik Rıza Kocaoğlu İle İlişkisi Hakkında Açıklama Yaptı!

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Arka Sokaklar’ın Yıldızı Yüsra Geyik Rıza Kocaoğlu İle İlişkisi Hakkında Açıklama Yaptı!

Tüm gün herkes onları konuştu. Çukur’un sevilen oyuncusu Rıza Kocaoğlu’nun Hazal Subaşı’ndan sonra Arka Sokaklar’ın Zeliş’i Yüsra Geyik ile aşk yaşadığı söylentileri gündeme bomba gibi düştü. O flaş iddialara Yüsra Geyik’ten yanıt geldi.

yüsra geyik-rıza kocaoğlu

Çukur dizisinde Aliço karakterine hayat veren Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz günlerde kendisi gibi oyuncu olan Hazal Subaşı ile ilişkisini sonlandırmıştı. Ünlü oyuncu hakkında bugün bomba bir aşk haberi geldi. İddialara göre Rıza Kocaoğlu, Arka Sokaklar dizisi ile hepimizin kalbinde taht kuran Yüsra Gedik ile yepyeni bir aşka yelken açtı. Magazin gündeminde bomba etkisi yaratan bu iddia kısa sürede herkesin diline düştü. Geçtiğimiz gece Yüsra Geyik ile görüntülenen Rıza Kocaoğlu’nun panik halleri gözlerden kaçmadı.

Fikir Ayrılığı Aşkı Bitirmişti

yüsra geyik-rıza kocaoğlu

Çukur setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı aşkının sonunu fikir ayrılığı getirmişti. Geçtiğimiz aylarda kendinden 18 yaş küçük olan Hazal Subaşı ile yollarını ayıran Kocaoğlu Instagram’da açıklama yapmıştı. Ünlü oyuncu, “Hazal Subaşı ile 2019 yılından beri devam eden ilişkimizi sonlandırmış bulunmaktayız. Birbirimize karşı saygı duyarak verdiğimiz bu kararımıza siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızdan da aynı yaklaşımı bekliyoruz. Bu süreçte bize gösterdiğiniz duyarlılık için teşekkür ederiz” diyerek güzel oyuncu ile yollarını ayırdı.

Yüsra Geyik O İddiaları Yalanladı

yüsra geyik-rıza kocaoğlu

Rıza Kocaoğlu geçtiğimiz gece Arka Sokaklar’ın sevilen yıldızı Yüsra Geyik ile görüntülendi. Gazetecilerle karşılaşınca panikleyen Rıza Kocaoğlu, kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bırakarak uzaklaştı. Bu görüntülerin üzerine Yüsra Geyik, Rıza Kocaoğlu’yu etiketlediği bir fotoğraf paylaşınca da aşk dedikoduları ortalığı karıştırdı tabii.

yüsra geyik-rıza kocaoğlu

Yüsra Geyik’ten ise o iddialara yanıt geldi. Ünlü oyuncu Instagram hesabında yayınladığı bir açıklama ile çıkan tüm aşk iddialarını yalanladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz