Ebru Şallı ve Çağla Şıkel “Ponçik”ten Bahsederken Göz Yaşlarına Engel Olamadılar!

Tvyayinakisi.com

16 Mart 2021

Ebru Şallı ve Çağla Şıkel “Ponçik”ten Bahsederken Göz Yaşlarına Engel Olamadılar!

Geçtiğimiz nisan ayında 9 yaşındaki oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı, Çağla Şıkel’in FOX TV ekranında yayınlanan ‘Yeni Bir Gün’ programına konuk oldu. Canlı yayında oğlundan bahseden Şallı, duygusal anlar yaşarken Şıkel de gözyaşlarını tutamadı.

Ebru Şallı’nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz nisan ayında kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Oğlunun ölümüyle yıkılan Ebru Şallı ise yaşadığı zor günleri anlatırken kelimeler boğazına düğümlendi.

“OĞLUM HEP KALBİMDE”

Çağla Şıkel’in “Her anne çok fedakardır sen de oğlun için büyük fedakarlık yaptın” demesi üzerine konuşan Şallı, yaşadığı zorlukları nasıl atlattığını şu sözlerle anlattı: “Bu acının daha üstü yok. Dünyada birçok kişi bunu yaşıyor ve çok zor bir şey. Ponçik (kaybettiği oğlu) benim için çok başka. O benim hep kalbimde. Çıkmıyor ki aklımdan.”

ÇAĞLA İLE EBRU KARŞILIKLI AĞLADI

Ebru Şallı’nın kelimeler boğazına düğümlenirken gözlerinin dolduğunu gören Çağla Şıkel ise kendi oğullarına verdiği nasihatten bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı. “Oğlum için her şeyi yaptım. Yapmadığım bir şey kalmadı” diyen Şallı’nın karşısında zor anlar yaşayan Çağla Şıkel, cümleleri nasıl toparlayacağını bilemedi.

Benzer Haberler

Muhabbet 17 Mart 2021

Bütün vaktimi kızımla değilde mutfakta bulAşık yıkamak la geçiyor çocuğum 4yaşına girecek hiç fazla yanında oynuyamadm geçen gün kızım bana anne sen sürekli mutfaktasın dedi ağladm parasızlıgın gözü kör olsun bı bulaşık makinesi alamadm

Yorum Yaz