Teşkilat’ın Ceren’i Ezgi Eyüboğlu’ndan Flaş Evlilik Açıklaması: “Bakalım Hayırlısı”

Aleyna

Haberler

16 Mart 2021

Teşkilat’ın Ceren’i Ezgi Eyüboğlu’ndan Flaş Evlilik Açıklaması: “Bakalım Hayırlısı”

TRT’nin efsane dizisi Teşkilat ile ekranlara dönen Ezgi Eyüboğlu, sevgilisi Oğulcan Engin ile Cihangir’de kameralara takıldı. Bir süredir Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile birlikte olan ünlü oyuncu, gazetecilerin evlilik sorularına yanıt verdi.

teşkilat-ceren-ezgi eyüboğlu-oğulcan engin

Bildiğiniz gibi Ezgi Eyüboğlu, 2019 yılında Kaan Yıldırım ile 3 yıllık evliliğine son vermişti. Şiddetli geçimsizlik yüzünden yollarını ayıran ikili ayrılığı atlatıp yepyeni aşklara yelken açtı. Kaan Yıldırım Hadise ile ilişkisine tam gaz devam ederken, Ezgi Eyüboğlu’da Seda Sayan’ın oğlu Oğlucan Engin ile birlikte.

“Neler Olacağını Heyecanla Bekliyorum”

Teşkilat dizisinde fırtınalar estiren güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu, dizide yer aldığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Ekranlara dönmek için uzun süredir güzel bir proje bekleyen ünlü oyuncu, Teşkilat’ı nokta atışı olarak değerlendiriyor.

teşkilat-ceren-ezgi eyüboğlu-oğulcan engin

Son anda sağ gösterip sol vuran Ceren karakteri için konuşan Ezgi Eyüboğlu “Daha derinlikli köşeli bir karakter, bakalım heyecanla bekliyorum neler olacağını” dedi.

“Bakalım Hayırlısı”

Oğulcan Engin ile ilişkilerine tam gaz devam eden güzel çiftimiz geçenlerde beraber yaşamaya başlamıştı. Birlikte yürüyüşe çıkan ünlü çiftimize gazetecilerden evlilik sorusu geldi. Aşklarını sosyal medyada yaşamaktan çekinmeyen ünlü çiftimiz ise evlilik sorusuna “Bakalım hayırlısı” diye cevap verdi.

teşkilat-ceren-ezgi eyüboğlu-oğulcan engin

Kaynanası ile Arasından Su Sızmıyor

Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan ile güzel bir ilişkisi var. Yıldız isim “Birbirimizi son derece iyi anlayan, birbirimizin fikirlerine saygı duyan, güzel anlaşan bir anne-oğuluz biz” diyor her fırsatta.

teşkilat-ceren-ezgi eyüboğlu-oğulcan engin

Haliyle Seda Sayan, oğlu Oğulcan’ın aşk konusunda da arkasında duruyor. Ezgi Eyüboğlu’nu çok seven Seda Sayan, ilişkiyi onayladığını ve Ezgi Eyüboğlu’nu çok tatlı bulduğunu söylüyor. Oğlu ile gelininin birbirine çok yakıştıklarını düşünen ünlü kaynana, “Oğlum kimi seviyorsa benim için baş tacı odur. Onlar çok mutlu olsun isterim çünkü oğlumu seviyorum.” diye de eklemeden geçmiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz