Dedikodu Kazanı: Hadise’den Fotoşop İtirafı, Hande Erçel’in Yeni Aşkı, Caner Cindoruk’un Ünü Arjantin’de

Aleyna

Dedikodu Kazanı

16 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Hadise’den Fotoşop İtirafı, Hande Erçel’in Yeni Aşkı, Caner Cindoruk’un Ünü Arjantin’de

Dedikodu kazanı bugün de fokur fokur kaynıyor. Hazırsanız 16 Mart Salı gününün magazin turuna başlıyoruz!

1. Hadise’den Fotoşop İtirafı Geldi!

Hadise

Güzel şarkıcı Hadise Instagram hesabında makyajsız fotoğraflar paylaşmayı oldukça seviyor. Her fırsatta doğallıktan yana olduğunu belirten güzel şarkıcıdan, bugün fotoşop itirafı geldi: “Fotoşop seven biri değilim. Minimal bir fotoşop yapıyorum. 35 yaşında bir kadınım, her şeyimle kendimi seviyorum. Kırışıklıklar ve yüzümüzde yorgunluklar da görünecektir” Bu arada detaylar için:

2. Hande Erçel Murat Akdoğan’la İlişki mi Yaşıyor?

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Sen Çal Kapımı dizisinin Eda’sı Hande Erçel, dizideki rol arkadaşı Kerem Bürsin’le anılmaya devam ediyor. Her fırsatta yakın arkadaş olduklarını vurgulayan ikili hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Söylenenlere göre Hande Erçel, gönlünü ünlü işadamı Murat Akdoğan’a kaptırmış! Bu arada detaylar için:

3. Acun Ilıcalı’dan Rap Show!

Acun Ilıcalı

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, yoğun iş temposunun arasında eğlenmeyi de ihmal etmiyor. Dominik’te eski lise arkadaşlarıyla bir araya gelen Acun Ilıcalı, Instagram hesabında arkadaşıyla birlikte rap söylediği anları paylaştı. Bu arada detaylar için:

4. “Bu Benim Masalım” Dizi Çekimleri Sona Erdi!

Aleyna Tilki

Exxen’in en iddialı yapımlarından olan Bu Benim Masalım dizisinin ilk sezon çekimleri sona erdi! Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in başrollerini paylaştığı dizi, Imdb’den 1 puan alarak; Türkiye’nin gelmiş geçmiş en kötü dizisi ilan edilmişti. Bugün ise Aleyna Tilki, Twitter’dan ekibine teşekkür ederek, 2 milyon TL aldığı dizinin son bölümünü çektiklerini duyurdu.

5. Caner Cindoruk Arjantin’de Ünlendi!

Caner Cindoruk

Kanal D’nin sevilen dizilerinden olan Sadakatsiz’in kötü karakteri Volkan’ı canlandıran Caner Cindoruk, Arjantin’in en çok izlenen programlarından olan “Corta Por Lozano” programının canlı yayınına bağlandı. Caner Cindoruk, “Arjantin’de diziniz yayınlandığında hayat duruyor. Dizilerinizin bu kadar ses getirmesini bekliyor muydunuz?” sorusuna “Aslında bu kadar ilgi olacağını düşünmemiştim, ama inanılmaz mesajlar alıyoruz” cevabını verdi.

Benzer Haberler

İsimsiz 16 Mart 2021

Hmmmmm

Yorum Yaz