Ece Erken Meşhur Dikiz Aynası Olayının Sinyalini Çok Önce Verdi! İşte Acun Ilıcalı’yla Yaptığı Röportaj

Aleyna

Haberler

30 Aralık 2020

Ece Erken Meşhur Dikiz Aynası Olayının Sinyalini Çok Önce Verdi! İşte Acun Ilıcalı’yla Yaptığı Röportaj

Ünlü sunucu Ece Erken yıllar önce henüz Televole muhabiri olan Acun Ilıcalı’ya kıskançlığının sınırları ile ilgili bir röportaj verdi. İşte Ece Erken’in yıllar sonra gerçekten de uyguladığını gördüğümüz kıskançlık krizi metotları…

Ece Erken ve Acun Ilıcalı

Ünlü sunucu -ve o zamanların başrol oyuncusu- Ece Erken, 2000’lerin meşhur magazin programı “Televole” için değişmez konuklardan biriydi. O yıllarda henüz bir muhabir olan Acun Ilıcalı da sık sık ünlülerle röportaj yapıyor ve özellikle aşk hayatlarıyla ilgili onları sıkıştırıp duruyordu.

Ece Erken, günlerden bir gün Televole’ye konuk olarak yine aşk hayatıyla ilgili sorulara cevap verdi. Acun Ilıcalı’nın “Krize girer misiniz” sorusuna verdiği yanıtın uygulamalı halini yıllar sonra kameralar önünde gördüğümüzü düşünürsek, olağanüstü derecede samimi davrandığını söyleyebiliriz!

“Konu erkek arkadaşımsa…”

Ece Erken ve sevgilisi

Ece Erken, Acun Ilıcalı’nın kıskançlık krizi sorusuna erkek arkadaşını feci derecede kıskandığını söyleyerek yanıt veriyor. Erken’in tüm samimiyetiyle kıskançlığının sınırı olmadığını anlattığı röportajdaki ifadeleri size çok tanıdık gelecek!

Ece Erken, konu erkek arkadaşı olduğu zaman sinir krizine gireceğini hatta evine gidip kapısında nöbet tutacağını anlatıyor! Bunu yapmaktan hiç vazgeçmediği zaten geçen mart ayındaki olayla ortaya çıkmıştı.

Skandal Üstüne Skandal

Ece Erken

Ece Erken, Beyaz TV’de Bircan Bali ile beraber sunduğu magazin programı “Söylemezsem Olmaz”da -özellikle evli insanların yer aldığı- ihanet haberlerini yargılayarak sunuyordu. Çok geçmeden ortaya çıktı ki, o da evli bir adamla beraberdi!

Evli avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile beraber olduğu ortaya çıkan Ece Erken, “Evli değil boşanmaya çalışan biriyle evlendim. Dava 10 sene de sürebilir, 10 sene mi bekleyeyim” dedi. Sonrasında da kendisini eleştirenlere bel altı vuran cevaplar verdi!

Ece Erken

Erken, sonrasında magazin tarihinin en unutulmaz olaylarından birine imza attı! Gece yarısı evine gittiği sevgilisinin ve eşinin arabalarının dikiz aynalarını kırarken kameralara yakalandı. Böylece yıllar önce anlattığı kıskançlık krizlerini de doğruladı!

Programdan Ayrıldı!

Ece Erken

Ece Erken, skandal görüntülerin ve sevgilisinin eşinin kendisi hakkında koruma kararı çıkartmasının ardından “Söylemezsem Olmaz” programından ayrıldı. “Allah çok büyük, gerçekler ortaya çıkacaktır. İstifa etmem istenmedi ama tatile ihtiyacım var” diyerek programa veda etti. O mu ayrıldı, kanal mı bu ayrılığı talep etti, bilinmez! Ama o zamandan beri kendisini pek ortalarda görmüyorduk. Ta ki, bu haftaya kadar!

“Hayatımda kimse yok”

Ece Erken story

Ece Erken, hayatında kimse olmadığını hem Instagram’dan hem de gazetelerden cümle aleme duyurdu. İşine yoğunlaşmak istediğini söyleyen Erken’i yakında yine ekranlarda görebiliriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz