Yasak Elma’dan Ayrılmak Ona Yaramadı! Ünlü Oyuncu Talat Bulut’tan Tüm Delilere Yeni Yıl Mesajı!

Aleyna

Haberler

30 Aralık 2020

Yasak Elma’dan Ayrılmak Ona Yaramadı! Ünlü Oyuncu Talat Bulut’tan Tüm Delilere Yeni Yıl Mesajı!

Ünlü oyuncu Talat Bulut, fenomen dizi “Yasak Elma”dan ayrılarak herkesi şok etmişti. Bulut, artık Instagram’dan hayranlarıyla ve “tüm delilerle” buluşuyor! İşte oyuncunun kahkaha attıran yeni yıl mesajı…

Talat Bulut

Ünlü oyuncu Talat Bulut, dört sezondur devam eden fenomen dizi “Yasak Elma”ya birkaç bölüm önce veda ederek herkesi şok etti. “Acaba diziye dönecek mi, dönmeyecek mi” tartışmaları hala devam ediyor. Ama Bulut diziyi çoktan unuttu bile! Ünlü oyuncu, hayranlarıyla ve “tüm delilerle” bir arada olmak için meşhur Instagram paylaşımlarına geri döndü.

Sosyal Medya Fenomeni!

Talat Bulut

Talat Bulut, aslında uzun zamandır Twitter ve Instagram’dan ilginç videolar paylaşıyor. Gündem hakkındaki görüşlerini esprili bir dille anlatan ya da kendi hayatından örnekler veren Bulut, “Yasak Elma’da başrol oynadığı dönemde bu paylaşımlara biraz ara vermişti. Şimdi son hızla geri döndü!

Sık sık yeni paylaşımlar yaparak takipçilerini kahkahaya boğan Bulut, bu kez bir yeni yıl mesajı paylaştı. Ama tüm deliler için!

“Senden mi benden mi”

Talat Bulut

Talat Bulut, TikTok’ta çok sevilen ve YouTube trendler listesinden aylardır düşmeyen “Senden mi Benden mi” şarkısıyla bir video çekti. Ama ne video!

Maskesi, Noel baba şapkası ve keyifli danslarıyla temizlik yapan Bulut, “2020 deliliği 2021 deliliği olarak devam edecek. Heeey! Deliler İYİ YILLAAAAR …!” diyerek tüm delilerin yeni yılını kutladı. Şarkının sahibi Ali Topak’ı da etiketlemeyi ihmal etmeden!

Diziye Dönecek mi?

Yasak Elma

Öte yandan son bölüm fragmanındaki olaylar ve yoğun seyirci isteği “Talat Bulut diziye dönecek mi” sorusunu akla getiriyor. Ancak Bulut böyle bir şeyin olmayacağını net olarak söyledi. “Halit’in öyküsü bitti. Dirilmesine gerek yok” diyen Bulut, hayranlarıyla artık bir sosyal medya fenomeni olarak görüşecek gibi duruyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz