Masterchef’te Final! Instagram’da Somer Şef’in Emir Elidemir’e Vedası Hüzünlendirdi: “Üçüncü Şampiyon!”

Aleyna

TV8

30 Aralık 2020

Masterchef’te Final! Instagram’da Somer Şef’in Emir Elidemir’e Vedası Hüzünlendirdi: “Üçüncü Şampiyon!”

TV8’in fenomen yemek programı Masterchef 2020’nin sonuna gelindi, önümüzdeki hafta finale kalan Barbaros ve Serhat ikilisinden biri Masterchef 2020’nin şampiyonu olarak programdan ayrılacak!

Önümüzdeki hafta final haftasında neler izleyeceğimizi merakla bekliyoruz. Ancak, dün gece Masterchef programından 3. olarak elenen bir isim vardı. O isim Emir Elidemir!

Üçüncü Olarak Masterchef’e Veda Etti!

Programın ilk günleriden beri; efendi karakteri, yakışıklılığı, işine odaklı çalışması ve kavgalardan uzak durmasıyla kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Instagram hesabında tam 398 bin takipçisi var Emir’in. Ne kadar sevildiğini buradan da anlayabiliriz. Hatta, hatırlayanlar olacaktır. Masterchef’in ilk fragmanlarında Emir Elidemir’i gören izleyiciler dört gözle Emir’in çıkacağı bölümü beklemeye başlamıştı. Ancak, dün gece Serhat ile yarışan Emir Elidemir; programa veda eden isim olurken Serhat’ta Barbaros’la birlikte final haftasına gitmeye hak kazanan diğer isim oldu.

Yarışmanın En Gözde Yarışmacılarından Biriydi!

Masterchef boyunca sansasyonlardan uzak durmayı tercih eden Emir Elidemir, aslen İzmirli. İzmir’de lise eğitimini bitirdikten sonra Özyeğin Üniversitesinde Gastronomi eğitimi almaya başlayan Emir Elidemir, stajlarını yurtdışında “Michelin” yıldızlı restorantlarda yapması onun kariyerinde yükselmesi açısından önemli rol oynadı.

Üniversite eğitiminden sonra bir sene New York’ta çalışan Emir, Türkiye’ye döndükten sonra Cunda Otel’in mutfak şefliğini üstlendi. Ancak Masterchef yarışmasına katılmak için Ağustos ayında şefliği bırakarak istifa etti. Yarışma boyunca herkesin ilk takımına aldığı insanlar biri olan Emir Elidemir, dün gece üçüncü olarak yarışmadan ayrıldı. Ancak Danilo Şef ve Somer Şef’ten duygu dolu paylaşımlar geldi!

Şeflerden Duygulandıran Paylaşımlar!

Masterchef’in sevilen jüri üyeleri Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’dan övgü dolu sözler alarak yarışmadan ayrılan Emir Elidemir’e şeflerin övgüleri sosyal medyada da devam etti. Instagram’da Emir’le fotoğraf paylaşan Somer Şef ve Danilo Şef duygularını gizleyemediler:

Danilo Şef, Emir Elidemir ve Masterchef kupasıyla bir fotoğraf paylaşırken; Somer Şef’in Emir ile samimi sarılmasını paylaşarak “Üçüncü Şampiyon” demesi herkesi duygulandırdı:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz