TV8’in Ünlü Patronu Acun Ilıcalı Instagram’ın Meşhur Akımlarına Dahil Olmaya Devam Ediyor: Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki..

Aleyna

Haberler

7 Ekim 2021

TV8’in Ünlü Patronu Acun Ilıcalı Instagram’ın Meşhur Akımlarına Dahil Olmaya Devam Ediyor: Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki..

TV8’in medya patronu Acun Ilıcalı da sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yerini alıyor. Sık sık hayatından kesitleri bizlerle paylaşan Acun Ilıcalı, bugün Instagram’ın “hey gidi günler hey” akımı olan TBT ile karşımıza çıktı. Eski bir dostuyla fotoğraf paylaşan ünlü patronun gençlik hallerini görenler ise oldukça şaşırdı!

Instagram’da Çok Aktif

Attığı her adımla olay olmayı başaran Acun Ilıcalı, son dönemlerin en sevilen isimlerinden biri. Yaptığı programlar, sosyal medya paylaşımları, aşkları, ilişkileri, çocukları… Her daim magazin gündeminin vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor hatta eski eşi Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan bağımsız olarak kendi adını duyurmaya devam ediyor.

blank

Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile güzel bir birliktelik yaşayan Acun Ilıcalı, aralarındaki yaş farkına takılmadığını her defasında vurgulamaya devam ediyor. Hatta Orkun Ün ile yaptığı röportajda sevgilisi hakkında şu sözleri söylemişti; “Çağla’yla çok güzel bir ilişkimiz var. 2 yılı devirdik. Çok üretken bir dönem geçiriyorum ve bunda Çağla ile yakaladığım huzurun önemli olduğunu düşünüyorum. Ben kafa olarak 25 yaşımda kaldım. Belki annemleri kaybettiğim dönemi yaşıyorum hep. Çünkü çocukluğum, yani o dönemlerim çok mutlu geçti. Çağla da kafa olarak çok olgun. Bu sayede aramızdaki yaş farkını pozitife çeviriyoruz.”

Acun Ilıcalı Geçmişe Yolculuk Yaptı!

Zaten sık sık Ayça Çağla Altunkaya ile Acun Ilıcalı’yı sosyal medya hesaplarında da yan yana görüyoruz. Instagram’ı aktif kullanmayı seven ünlü medya patronu hem sevgilisi hem de arkadaşlarıyla güzel anlarını ölümsüzleştiriyor. Bugün ise Acun Ilıcalı, Instagram’ın ünlü akımlarından birine dahil oldu ve TBT ile geçmişe gitti hem de baya bir geçmişe! Eski bir arkadaşıyla gençlik fotoğraflarını paylaşan Acun Ilıcalı, şu notu yazmayı da ihmal etmedi; “#tbt Eskilere dayanan dostluğun ispatı 🙂 @turgayozaner”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz