Eda Ece, Buğrahan Tuncer’le Yapacağı Düğünün Tüm Masraflarını Kendisinin Karşılacağı Haberlerine Ateş Püskürdü!

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2023

Eda Ece, Buğrahan Tuncer’le Yapacağı Düğünün Tüm Masraflarını Kendisinin Karşılacağı Haberlerine Ateş Püskürdü!

Güzel oyuncu Eda Ece, 5 yıldır aşk yaşadığı basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile 20 Haziran’da dünya evine girecek. Geçtiğimiz günlerde aile arasında nişan yapan Eda Ece ile Buğrahan Tuncer çifti ile ilgili ortaya ilginç bir iddia atıldı. Günaydın yazarı Bülent Cankurt köşesinde Eda Ece’nin düğün masraflarını kendisinin karşılamak istediğini iddia etti.

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer Hakkında Şok İddia

İddiaya göre; Güzel oyuncu, dillere destan bir düğün istiyormuş ve müstakbel damada demiş ki; “Düğünü ben yapayım, bütün masrafları ben karşılayayım. Sen yaparsan beni kısıtlayabilirsin, istediğim şeyler olmazsa da üzülürüm, üzülünce de seni üzerim.” Bunun altında ezilmek istemeyen Buğrahan Tuncer, Eda Ece’ye düğün hediyesi olarak, Bodrum’dan 30 milyon liraya villa almış da gerginlik sona ermiş. Ancak çıkan bu haber üzerine Eda Ece, Instagram hesabından açıklama yaparak iddiaları hem yalanladı hem haberi çıkaran Bülent Cankurt’a demediğini bırakmadı!

Eda Ece’den Yanıt Gecikmedi!

“Genelde hiçbir negatif habere cevap vermem, tarzım negatif olmak hiçbir zaman değil ama Bülent Cankurt tanımasam da şahsen, saygı gören bir magazin gazetecisi diye bilirdim. Biz her şeyimizi beraber gayet de güzel gerçekleştiriyoruz, böyle yalan haberlere gerek yok. Açıklamama genel olarak başka şeylerde ekleyerek sonraki hikayede devam edeceğim. Herzaman negatif haberlere maruz kalsak da, bizi tanıyan tanımayan herkesin tam tersine sosyal medya ve sokaktan sevgi ve saygısını gördük, ne garip değil mi? haber halkı bilgilendirmek için yapılıyor ama halkımız habercilerden çok daha sevgi dolu davranıyor. Çoğu zaman biz bu haberlere zaten inanmıyoruz diyen oluyor. Şaka gibi değil mi? Hep beraber inanmıyoruz yani. O zaman tarzın lüzumsuzluğunu ve eski moda kalmasını hala anlamamak, bu demode magazin anlayışı neden? İnsan hakları, kadın hakları, sevgi saygı, duyarlılık son derece önemli bir farkındalık çağı yaşarken, acaba uyum mu sağlasanız? mutlu mesut, sakin, son derece normal, sevgi dolu, güzel bir hayat kurduk, göze sokmadık, herzaman yardımsever, elinden geleni yapan, sessiz saklı kimi zamanda doğru yerde konuşarak bu ülkeye katkı sağlayan, insanlara hayvanlara yardıma koşan, işinde gücünde 2 genciz. bunu bizi tanıyan herkes biliyor zaten. lütfen artık saçma sapan haber ve yorumları bizden uzak tutun zira sizin de seviyenizi aşağı çekiyor. Hep beraber daha iyi olabiliriz. Saygı ve sevgi insanı bir yere getirir, ilgi çekmek değil. Yanlış da anlaşılmasın, ben hiçbir zaman hiçbir gazeteciyle sorun yaşayan, kendi hataları duyulunca gazetecileri suçlayıp inkar eden tarzda manipulatif bir ünlü olmadım. Ben her zaman dürüst, sevgi dolu ve gerçekçi oldum. Hepimiz insanız, hayatta her şey var. Ama gönül rahatıyla söyleyebilirimki, benim hayatımda hiçbir kötülük yok. Ailem, işim, beraberliğim, insanlara olan desteğimle hem çok çalışarak hem çok yarar sağlayarak ilerliyorum ve aileme beni bu yürekte yetiştirdiği için bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz