Eda Ece ekranlara dönüyor! İşte programın günü ve saati…

Tvyayinakisi.com

FOX

29 Mayıs 2020

Eda Ece ekranlara dönüyor! İşte programın günü ve saati…

Fox TV‘nin sevilen yarışma programı “Benimle Söyle” 2. sezonuna bomba gibi başladı. İlk sezonunda Birce Akalay’ın daimi jüri liderliğini yaptığı program yeni sezonunda ünlü konuklarını ağırlamayı seçti. Konuk jüri üyeliği macerasını Keremcem ile başlatan program Gülben Ergen, Serdar Ortaç ve Şevval Sam gibi ünlü isimleri misafir etti. Programın yeni konuğu ise Eda Ece olacak.

Dünyanın popüler yarışma programı formatı “All Together Now” Türkiye’de MEDYAPIM yapımcılığında “Benimle Söyle” adıyla ekranlara geliyor. Sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Enis Arıkan’ın eğlenceli sunumuyla izleyicisiyle buluşan Benimle Söyle programı cumartesi günleri saat 20.00’de yayınlanıyor.

Sanat dünyasının farklı alanlarında uzmanlığa sahip 100 kişinin jüri üyeliği yaptığı yarışma programı daha önceki ses yarışmalarından oldukça farklı bir formata sahip. Aralarında dansçı, Ramazan davulcusu, stilist ve şan eğitimi olan jüri üyeleri birbirinden değişik müzik tarzlarında yarışmacıları değerlendiriyor. Yarışmacı ve jüri üyelerinin aynı anda eğlenceye katılabildiği programda hep birlikte şarkılar söyleniyor. Jüri üyeleri arasında Ferman Akgül, Ayta Sözeri, Ahmet Güvenç, Orçun Sünear ve Gür Akad gibi başarılı isimleri bulunan programda farklı yeteneklere sahip onlarca ünlü yerini alıyor.

BENİMLE SÖYLE YARIŞMASININ BU HAFTAKİ KONUĞU EDA ECE OLACAK

blank

İzleyicisine müzik ziyareti çektirmeye hazırlanan programın bu haftaki konuk jüri üyesi Yasak Elma dizisinin yıldızı başarılı oyuncu Eda Ece olacak. Eda Ece’nin konuk olduğu ve birbirinden eğlenceli dakikalara tanık edecek program; 30 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de FOX TV’de ekranlara gelecek.

FOX TV’nin bir başka MEDYAPIM projesi olan Yasak Elma dizisinde Enis Arıkan sürprizi yaşanmıştı. Benimle Söyle programının sevilen sunucusu Enis Arıkan Yasak Elma’nın 66. bölümüne konuk oyuncu olarak katılmıştı. Senaryo gereği Eda Ece’nin hayat verdiği Yıldız Argun karakterinin Youtube kanalına konuk olan Enis Arıkan izleyicileri kahkahalara boğan sahnelere imza atmayı başarmıştı. Yıldız Argun kanalında “Cevap yoksa ceza var” başlıklı videosuna hayat veren başarılı oyuncular izleme rekorları kırdı.

Enis Arıkan’ın Yasak Elma’ya konuk olmasının ardından sıra Eda Ece’ye geçti. Güzel oyuncu Enis Arıkan’ın sunduğu Benimle Söyle yarışma programına konuk jüri üyesi olarak katılacak. Benimle Söyle programının ekranlara gelecek 7. bölümünde Eda Ece’nin iade-i ziyareti damgasını vurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz