Merve Boluğur’dan isyan: Henüz o kadar sıyırmadım!

Tvyayinakisi.com

Haberler

29 Mayıs 2020

Merve Boluğur’dan isyan: Henüz o kadar sıyırmadım!

Güzel oyuncu Merve Boluğur yeni aşkın sinyalini verdi. 24 Ağustos 2015 yılında ünlü popçu Murat Dalkılıç ile evlenen güzel yıldız magazin dünyasının örnek evlilikleri arasında yerini almıştı. Peri masalına taş çıkartan düğünün ardından ikili 2017 yılında anlaşmalı olarak boşanma kararı almıştı. Boşanmanın ardından kendi köşesine çekilen Boluğur, bir süre setlere ara verdi.

Uzun süre ekrandan uzak kalan Merve Boluğur boşanmanın ardından Sabancı Holding varisi Hakan Sabancı’yla fırtınalı bir aşka yelken açmıştı. Çapkınlıklarıyla adından sıklıkla söz ettiren Hakan Sabancı’nın Merve Boluğur ile olan ilişkisi kısa sürmüştü. Magazin dünyası tarafından konuşulan iddialara göre Merve Boluğur, Hakan Sabancı’yı hayatının en büyük hatası olarak görürken ilişkinin her saniyesinden pişman olduğunu söylemişti. Hakan Sabancı ilişkisini ardından iş hayatındaki durgunluğunu aşk hayatına da yansıtan güzel yıldıza geçtiğimiz günlerde gelen çiçekler kafaları karıştırdı.

“HENÜZ O KADAR SIYIRMADIM”

blank

Güzel oyuncu Merve Boluğur karantina döneminde en çok konuşulan isimler arasında yerini almayı başardı. Şahan Gökbakar’la girdiği yap-boz polemiğinin ardından güzel yıldız şimdi de evine gelen çiçekleriyle gündemde. Geçtiğimiz günlerde evine gelen çiçeklerin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Merve Boluğur fotoğrafa “Sürpriz… Ev çiçek bahçesine döndü” notunu düşmüştü. Merve Boluğur’un paylaştığı fotoğrafın ardından sosyal medya kulislerinde “kendi kendine çiçek gönderiyor” iddiası yayılmaya başladı.

Sosyal medya hesabından canlı yayın açarak takipçilerin sorularını yanıtlayan Merve Boluğur, çiçek konusuna da değinmeyi ihmal etmedi. “Karantinada nasıl zaman geçiriyorsun” sorusuna “Gelen çiçeklerime bakıyorum” yanıtını verdi. Kendine çiçek gönderdiği iddialarını okuduğunu belirten Boluğur kahkahalar atarak “Kendime çiçek göndermiyorum. Öyle bir şey yok hatta hiç alakası yok. Kendime çiçek alırım o ayrı ama çiçek göndermiyorum. Henüz o kadar sıyırmadım” dedi. Güzel yıldızın cevabından sonra gözler gizemli hayrana çevrildi. Başarılı oyuncunun hayranlarından “yeni bir aşk başlıyor” yorumları gelmeye başladı.  Ev içerisindeki zaman geçirmekten oldukça memnun olduğunu belirten Merve Boluğur, günün büyük bir bölümünde yaratıcılığını arttırmak için örgü ördüğünü ve resim yaptığını söyledi. Örgü örmek ve resim yapmanın yanı sıra Boluğur kitap okumaktan da keyif aldığını dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz