Hakan Akkaya’dan Meydan Okuyan Manken Seçimi!

admin

Haberler

17 Ocak 2020

Hakan Akkaya’dan Meydan Okuyan Manken Seçimi!

Ünlü modacı Hakan Akkaya, son defilesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Akkaya, 2’ncisi düzenlenen LeShow İstanbul Deri ve Moda Fuarı’nın açılış defilesini gerçekleştirdi. Defilede aralarında Çağla Şıkel ve Tuba Ünsal gibi ünlü isimlerin yer aldığı mankenler podyumda fırtınalar estirdi. Defiledeki sürprizler yalnızca ünlü modellerle sınırlı kalmadı. Hakan Akkaya defilesinde iki büyük beden manken kullanmayı tercih etti.

LeSohow İstanbul Deri ve Moda Fuarı kapsamındaki açılış defilesi Hakan Akkaya imzası taşıyor. Defile İstanbul Kongre Merkezi’ne gerçekleştirildi. ‘Glamour’ adlı koleksiyonun tanıtım defilesi birbirinden değişik tasarımlara sahip 400 parçadan oluşuyor. Tanıtım defilesinde baş manken olarak Çağla Şıkel, podyuma çıktı. Koleksiyonun tanıtım filmi yüzü ise ünlü oyuncu Tuba Ünsal olarak çekildi. Başarılı oyuncu aynı zamanda 40 mankenle birlikte podyumdaki yerini de aldı.

Kadın Bedenlerine Özgürlük

Defilede iki ayrı tasarımla podyuma çıkan baş manken Çağla Şıkel, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle nefesleri kesmeyi başardı. Profesyonelliğini tecrübesi ile birleştiren ünlü modele, genç mankenler eşlik etti. Eşlik eden mankenler arasında iki isim gözleri üzerine çekti.  Büyük beden modeller Su Alandağlı ve Melek Kaçan Akkaya’nın tasarımı olan özel kostümlerle “Kadın bedenlerine özgürlük” mesajı ile podyuma çıktılar.

Klasik moda tanımlarının dışına çıkılan çarpıcı defilede, Akkaya’nın tasarımları herkes tarafından tam not aldı. LeShow kreatif direktörlüğünü yürüten Hakan Akkaya 2020 & 2021 kış koleksiyonunu Gala Defilesi ile sundu. Koleksiyon Hakan Akkaya’nın işbirliği içinde olduğu New York ve Los Angeles’da bulunan showroomlarda yer alacak

Yeni Bir Podyum Anlayışı

Hakan Akkaya, defilesi yenilikleri büyük beden model seçimiyle sınırlı kalmadı. Ünlü modacı yeni podyum anlayışıyla izleyicilere bambaşka bir tecrübe yaşattı. Akkaya, 54 metre uzunluğunda ve 1.60 yüksekliğinde dikdörtgen dev podyumuyla bir ilke imza atarak izleyicileri boş bir havuzun içinde ayakta ağırladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz