Hande Erçel ve Murat Dalkılıç’tan Bebek Provası! Beğeni Yağdı…

Tvyayinakisi.com

Haberler

28 Mayıs 2020

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç’tan Bebek Provası! Beğeni Yağdı…

Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi, Murat Dalkılıç’ın karantinasını neşelendirdi. Sevgilisi Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi’yle olan eğlenceli pozunu sosyal medya hesabından paylaşan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç hayranlarını heyecanlandırdı. Sevilen popçu Murat Dalkılıç’tan ardı ardına gelen Mavi’li paylaşımlar “bebek provası” yorumlarını beraberinde getirdi.

Sanat dünyasının sevilen çiftleri arasında yerini almaya başaran oyuncu Hande Erçel ve şarkıcı Murat Dalkılıç sempatik tavırlarıyla hayranları tarafından yakından takip ediliyor. Attıkları her adım olay olan ünlü ikiliden hayranları dahil birçok isim evlilik ve bebek müjdesi bekliyor. Geçtiğimiz aylarda yeğeni Aylin Mavi’yle kareler paylaşan teyze Hande Erçel’in ardından Murat Dalkılıç da sevimli minikle hayranlarını gülümsetecek fotoğraflar atmayı sürdürüyor.

Birbirlerine yakıştırılan ünlü çift, sevgileriyle de parmakla gösterilen isimler arasında yerini alıyor. Karantina sürecinde aynı evde yaşamayı sürdüren Hande Erçel ve Murat Dalkılıç sıcacık aile halleriyle de beğeni toplamayı başardı. Karantina sürecinde Hande Erçel’in ablası Gamze ve eniştesi Caner Yıldırım’la görüşen ünlü çift, Mavi Aylin ile eğlencelerini artırmayı ihmal etmedi.

DALKILIÇ GENÇLERİ YAKALAMA TAKTİKLERİ DENEDİ

blank

Hamileliği boyunca ablasının yanından bir an olsun ayrılmayan Hande Erçel, yeğenini kucağına aldığı dakikadan itibaren anne yarısı özelliğini de her anlamda konuşturdu. Annesi Aylin Erçel’in vefatının hemen ardından Erçel kardeşler bebek heyecanıyla avuntu bularak birbirlerine daha sıkı sarıldılar.

17 Aralık 2019 tarihinde dünyaya gelen tatlı kızlarına Gamze Erçel ve Caner Yıldırım, Aylin Mavi ismini koymayı tercih etmişti. Hastane odasından itibaren Aylin Mavi’yle yakından ilgilenen Hande Erçel’in yanı başında ise başarılı şarkıcı sevgilisi Murat Dalkılıç yerini aldı. Aylin’le özel bir bağı olduğu her halinden belli olan ünlü şarkıcı sevimli minikle fotoğraf paylaşmayı sürdürüyor.

Birbirlerine sevgiyle bakan Aylin Mavi ve Murat Dalkılıç’ın son fotoğrafı ise hayranları tarafından büyük beğeni topladı. Aylin Mavi’ye özel piyano serenatı yapan ünlü sanatçı Murat Dalkılıç bu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Murat Dalkılıç ve Aylin Mavi’nin sevimli hallerini gösteren bu pozda ünlü sanatçı; “Gençleri yakalama konusundaki taktiklerim kalp ben” notunu düşmeyi seçti.

Binlerce beğeni alan fotoğrafın altına ise Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler’in “Biraz Kuzey’i de yakalamanı talep ediyoruz” yorumu herkesi gülümsetti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz