Çember Daralıyor! İnci’nin Katili Bulunacak mı? Kağıt Ev 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2021

Çember Daralıyor! İnci’nin Katili Bulunacak mı? Kağıt Ev 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

İki hafta önce ekranlara merhaba diyen Kağıt Ev, her pazartesi saat 20.00’de StarTv’de ekrana gelmeye devam ediyor. Yayınlanan iki bölümü ile izleyicilerin kalbini çalmayı başaran Kağıt Ev’in 3. bölüm fragmanı yayında!

Kağıt Ev, mutlu bir yaşam süren Fırtına ailesinin bir günde yerle bir olan hayatını konu alıyor. Ailenin babası Cihan Fırtına, Ceza Hukuku Profesörüdür ve uzun zamandır televizyonda yayınlanan Suçlu Peşinde programına katılmaktadır. Bir anlık gaflet ile programın yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine kapılan Cihan, karısını aldatır. Avukat anne Aylin Fırtına ise işi, eşi ve 3 çocuğu arasında koştururken bu ihaneti farketmez. Ancak 16 yaşındaki kızları Cemre Fırtına, babasının ihanetini yakalar. İhanetin izini sürmeye başayan Cemre’nin yolu ne yazık ki yanlış kadına çıkar.

blank

Aradığı kadının, yıllardır evlerinde yardımcı olarak çalışan Gülsüm’ün kızı İnci olduğunu düşünen Cemre, harekete geçer ve tutuştukları kavgada İnci hayatını kaybeder. İnci ile ilgili bilinmeyen sır ise, ailenin oğlu Mert Fırtına’nın sevgilisi olduğudur.

2. Bölümde Neler Oldu?

blank

Kızlarının cinayeti Cihan ve Aylin Fırtına çiftine kabusu yaşattı. Eşinin İnci ile ilişkisi olduğunu düşünen Aylin ve Cihan arasında evliliklerinin en büyük gerilimi yaşandı. Cihan’ın Azra ile olan asıl gayrimeşru ilişkisi ise onu iyice zor durumda bıraktı. Kızının kaybolduğunu düşünen Gülsüm, eşi ile kavga edip Fırtına ailesinin evine yerleşti. Bu durum aileyi çok zor durumda bıraktı. Olup bitenden habersiz, kız arkadaşı için endişelenen Mert ise İnci ile olan ilişkisini annesine anlattı.

3. Bölümde İzleyicileri Neler Bekliyor?

Azra Cihan’ı iyice sıkıştırmaya başlar. Hayatı ve ailesi darmadağın olan Cihan ise Aylin’i ikna etmenin peşindedir. Cemre ansızın stüdyoya giderek spikerden onu yayına almasını ister ve İnci ile ilgili konuşacağını söyler. Sırlar su yüzüne çıkacak mı? İzleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz