Eda Ece Yasak Elma’nın İlk Bölümlerini İzledikten Sonra Takipçilerine Dert Yandı: “Kaybolan gençliğim”

Aleyna

Haberler

18 Aralık 2020

Eda Ece Yasak Elma’nın İlk Bölümlerini İzledikten Sonra Takipçilerine Dert Yandı: “Kaybolan gençliğim”

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece dizinin ilk bölümlerini izlemeye başladı. Sonra da kaybolan gençliğine dert yandı!

Ünlü oyuncu Eda Ece, dört sezondur “Yasak Elma” dizisinde fırtınalar estiriyor. Yıldız karakteriyle entrikaların içinde bile bir komedi unsuru yaratabilen ve bu yönüyle dikkat çeken Ece, sosyal medyada da inanılmaz bir beğeni kazandı. Ünlü oyuncu sık sık “Yasak Elma” ve set paylaşımları yaptığı Instagram hesabında bu kez takipçilerini şaşırtan bir video paylaştı.

“Seni çok özledik”

Yasak Elma fotoğrafı

Yasak Elma’nın dört sezondur devam etmesinin en önemli nedenlerinden biri de ters köşeleri bol olan senaryosu! Klişe entrikalardan bir anda sıyrılan olaylar, sürekli kadroya katılan ya da ayrılan yeni isimler Yasak Elma’nın “alametifarikası” oldu artık. Mesela, geçtiğimiz haftalarda başrol oyuncuları dahil 4 oyuncuyu birden kadrodan çıkaran dizi herkesi şok etti!

Eda Ece ve İrem Kahyaoğlu

Ayrılan oyunculardan biri de Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız karakterinin eski patronu ve manevi ablası Şengül’ü oynayan İrem Kahyaoğlu’ydu. Eda Ece ilk bölümleri izlerken pek çok set anısı paylaştığı Kahyaoğlu’nu da bir hayli özlediğini ifade etti.

Kaybolmuş Bir Gençliğim Var Ya…

Eda Ece fotoğrafı

Ama Eda Ece’yi asıl üzen durum ilk bölümlerde ne kadar ince bir fiziği olduğunu görmesiydi!

Ünlü oyuncu, bölümü izledikten sonra “İlk bölümlerde incecikmişim, kaybolan gençliğim” diyerek takipçilerine dert yandı. Daha sonra o dönemde oynadığı bir reklamı da paylaşan Ece, üç yıl öncesini çok özlemiş gibi görünüyor! Pandemi dönemiyle karşılaştırınca hangimiz özlemedik ki zaten?

Öte yandan, Eda Ece her haliyle güzel ve başarılı bir kadın. Muhtemelen çoğu izleyici de son bölümlerdeki görüntüsünü en az ilk bölümlerdeki kadar beğeniyordur. “İncecik” olmadan da ne kadar güzel olunduğunu izleyicilere kanıtladığı için kendisine teşekkür ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz