İyi ki Oyunculuğu Bırakmış! Tolga Karel Yaprak Dökümü Setinde Deniz Çakır’ın Başını Yarmış!

Aleyna

Haberler

18 Aralık 2020

İyi ki Oyunculuğu Bırakmış! Tolga Karel Yaprak Dökümü Setinde Deniz Çakır’ın Başını Yarmış!

Eski oyuncu Tolga Karel, “Yaprak Dökümü” setinde rol arkadaşı Deniz Çakır’ı rol icabı değil gerçekten dövmüş! Sonra da canlı yayında bunu bütün detaylarıyla anlatmış.

Yaprak Dökümü fotoğrafı

2005 ve 2010 yılları arasında yayınlanan efsane dizi “Yaprak Dökümü” yayınlandığı zaman sokakların boşaldığı diziler dönemini “Aşk-ı Memnu” ile beraber kapatan yapımdı. Dizinin diğer başarısı da bugün birer yıldız olan isimleri parlatan iş olmasıydı. Kadroya bir bakar mısınız; Bennu Yıldırımlar, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Neslihan Atagül… Diğer isimler az çok tanınsa da Fahriye Evcen ve Neslihan Atagül’ün ilk önemli işi bu diziydi ve şimdi geldikleri noktaya bir bakın!

Yaprak Dökümü fotoğrafı

Ama “Yaprak Dökümü” dizinin erkek oyuncularına bu kadar hayır getirmedi! Şevket karakterini oynayan Caner Kurtaran uyuşturucu tedavisi yüzünden diziden ayrılmak zorunda kaldı. Tolga Karel’in adı da dizi sırasında sık sık skandallarla anıldı, dizi bittikten sonra da oyunculukta aynı başarıyı tekrar gösteremedi. “Yaprak Dökümü” setinde yaşananlara bakacak olursak oyunculuğu “fazla ciddiye aldığı” için başarısız olduğunu bile söyleyebiliriz!

Kamerayı Kafasına Geçirmiş!

Tolga Karel ve Deniz Çakır

“Yaprak Dökümü” dizisinin finalinden önce Beyaz Show tüm kadroyu konuk etti ve diziyle ilgili skeçlerle dolu unutulmaz bir bölüme imza attı. Beyaz, oyunculara kendileri için en unutulmaz sahnenin hangisi olduğunu da sordu. Burada Tolga Karel öyle bir anı anlattı ki, kendi bacağına sıktı desek yeridir!

Malum, dizinin en belalı karakterleri olan Ferhunde’yi Deniz Çakır, Oğuz’u Tolga Karel oynuyordu. Oğuz’un intikam almak için Ferhunde’yi kaçırıp dövdüğü bir sahne vardı. Karel’in en unutamadığı sahne buymuş ama duygusal bağdan dolayı değil. Tolga Karel bu sahnede Deniz Çakır’ı gerçekten de dövmüş. Hatta Deniz Çakır’ın kafasına kamerayı geçirip başını yarmış! Yönetmenin “Vur” talimatını çok yanlış anlayan Tolga Karel keşke işini bu kadar ciddiye almasaydı!

Gökçe Bahadır da Zarar Gördü!

Gökçe Bahadır fotoğrafı

“Yaprak Dökümü” dizisinin meşhur kavga sahnelerinde en çok zarar görenlerden biri de Gökçe Bahadır. Tolga Karel’in rolünü çok ciddiye almasından muzdarip olan Bahadır’ın bir sahneden sonra belinde fıtık olmuş! “Tecavüz sahnemiz vardı. Beni bir koltuktan, ayak bileklerimden çekti ve yere düştüm. O sahneyi çektim, sıcağı sıcağına bir şey anlamadım, eve gittim. Evde nasıl bir acı, çığlık çığlığayım” diye olayı anlatan Bahadır’a geçmiş olsun diyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz