Canlı Yayında Milyonluk Tektaşını Gösteren Aslışah Alkoçlar’a Nazar Değdi! Hastaneden Fotoğraf Paylaştı!

Aleyna

Haberler

18 Aralık 2020

Canlı Yayında Milyonluk Tektaşını Gösteren Aslışah Alkoçlar’a Nazar Değdi! Hastaneden Fotoğraf Paylaştı!

Jet Sosyetenin tanınmış simalarından olan Aslışah Alkoçlar, sevgilisi Kaan Demirağ’dan geçtiğimiz haftalarda evlilik teklifi almıştı. Bir yıldır beraber olan Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ çifti, ilişkilerine bir adım daha attırarak; nikah masasına oturmaya karar vermiş, hatta düğün hazırlıklarına başlamıştı bile. Şubat ya da Mart aylarında dünyaevine girecek olan çiftimize nazar değdi! İki gündür hastanede olan Aslışah Alkoçlar, rahatsızlığını nazara bağladı!

Uzun zamandır ismi farklı kişilerle anılan Aslışah Alkoçlar; en sonunda aşkı HD Holding’in veliahtı Kaan Demirağ’da buldu! Geçmiş ilişki dosyası epey kalabalık olan Aslışah Alkoçlar, ailesinden bu konuda uyarı alınca daha dikkatli davranmaya başlamıştı ama son bir yıldır Kaan Demirağ ile huzurlu ve mutlu bir beraberlik sürdüklerini biliyorduk!

Hatta Aslışah Alkoçlar, çoktan gelinlik provalarına başladı bile. Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ ilişkisinin detayları için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

Spor Bahane, Tektaş Şahane!

Kaan Demirağ, sevgilisi Aslışah Alkoçlar’a ufak bir servet değerinde tektaş ile evlenme teklifi edince; Aslışah Alkoçlar’ın takipçileri yüzüğü görmenin telaşına düştü!

Aslışah Alkoçlar’da sağ olsun, takipçilerinin bu isteğini kırmadı. Spora çok düşkün olduğunu bildiğimiz Aslışah Alkoçlar, Instagram canlı yayınlarında takipçileriyle beraber spor yapmayı seviyor. Evlilik teklifinin ardından açtığı canlı yayında, yüzüğünü göstermeyi ihmal etmedi Aslışah Hanım! Sevgilisi Kaan Demirağ, evlilik teklifi için kesenin ağzını bayaa bir açmış ve hiçbir masraftan kaçınmamış gördüğümüz kadarıyla.

Aslışah Alkoçlar

Servet değerindeki tektaşı ile spor yapan Aslışah Alkoçlar’ı gören takipçileriyse “Spor bahane, tektaş şahane!” gibi yorumlar yapmaktan geri durmadı. Sosyal medyaya bir konu düşmesin, geyiği anında yapılır!

Aslışah Alkoçlar

Nazara Geldi!

Evlilik teklifi ve çok konuşulan tektaş sonrası Aslışah Alkoçlar çok fena nazara geldi! Instagram storysinde, hastaneden fotoğraf paylaşan sosyetenin güzel ismi, paylaştığı fotoğrafın üzerine nazar boncuğu emojisi koyarak; kendisine nazar değdiğini iddia etti!

Aslışah Alkoçlar

Aslışah Alkoçlar, hastaneden video paylaşarak; “Yıkılmadım ayaktayım!” mesajı verdi!:

Bu kadar gündeme gelmek Aslışah Alkoçlar’a yaramadı sanırım, çok geçmiş olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz