Paramparça Dizisinde Bir Ayrılık Daha mı Yaşanıyor?

admin

Star TV

23 Aralık 2015

Paramparça Dizisinde Bir Ayrılık Daha mı Yaşanıyor?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yeni bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başaran Paramparça dizisinde son olarak Nurgül Yeşilçay ayrılmıştı. Nurgül Yeşilçay’ın ayrılık haberlerinden sonra habercilere konuşan Nursel Köse ise yeni açıklamaları ile akıllarda yeni soru işaretleri oluşmasına yol açıyor.

Geçtiğimiz günlerde bi davette gazetecilere yakalanan ünlü oyuncu, Nurgül Yeşilçay’ın 52. bölümde ayrılmasının üzerine bir konuşma yaptı. Kötü kadın rolünde dizide yer alan Nursel Köse, ‘Bizler dizinin fakir ve gözükmeyen taraflarıyız, zengin kısımlarda neler olduğundan hiçbir zaman haberimiz olmuyor. Diziden memnunum ancak aklımda soru işaretleri var.’ diyerek akılları karıştırdı.

Dizinin diğer oyuncuları arasında yer alan Barış Falay ise ayrılık haberleri ile konuşmak istemediğini söyleyerek ‘Oyuncu olarak dizide yer alıyoruz, yapımcı değiliz arkadaşlar’ şeklinde bir yanıt verdi.

Ünlü Oyuncuya Yeni Teklifler Geliyor

Nursel Köse’nin yaptığı açıklamalarda ise farklı dizilerden teklifler aldığı ve yaşanan ayrılıklar ile birlikte dizi setinde eski motivasyonları bulamadığı yer alıyor. Günlerce süren çekimlerde kendisini rahat hissedemedikten sonra yer almanın bir anlamı olmadığını söyleyen oyuncu, yapımcıların kendilerine gereken ilgiyi göstermeleri durumunda bu fikirlerinin değişebileceğini söyledi.

Diğer yandan ise bu açıklamaların geliş sebebinin ünlü oyuncunun reyting oranlarından haberdar olduğu düşünülüyor. Son bölümleriyle ufak bir düşüş yaşamaya başlayan dizi ünlü oyuncuyu tatmin etmemeye başladığı için farklı teklifleri değerlendirebileceği söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz