Ekranın En Başarılı Oyuncularından Ama Hayali Başka! Uraz Kaygılaroğlu’na Oyunculuk Yetmiyor

Aleyna

Haberler

13 Kasım 2020

Ekranın En Başarılı Oyuncularından Ama Hayali Başka! Uraz Kaygılaroğlu’na Oyunculuk Yetmiyor

Uraz Kaygılaroğlu hem komedide hem de dramda yeteneğini kanıtlayan başarılı isimlerden biri. Ama ona oyunculuk yetmiyor!

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu bu sezon Sefirin Kızı dizisinde oynadığı Gediz karakteriyle ilk kez bir “jön” oynuyor. Bu konudaki başarısı da ortada, sosyal medya dizinin değişen öyküsüne “Gediz’i harcatmayız” diyerek tepki gösteren hayranlarıyla doldu! Daha önce pek çok komedi yapımında izlediğimiz Kaygılaroğlu’nun geniş rol skalasında şairler ve dansçılar bile var! Yedi Güzel Adam dizisinde şair Adil Erdem Bayazıt’ı oynayan başarılı oyuncu, aslında bu dizide fark edildi demek yanlış olmaz.

Ancak Uraz Kaygılaroğlu’nun gönlünde yatan aslan bambaşka! Oyunculuktaki başarısı ve değişik karakterleri canlandırma konusundaki iştahıyla bilinen Kaygılaroğlu aslında talk show yapmak istiyor.

Sunuculuk Geçmişi de Var

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu’nun sunuculuk deneyimleri de bol. Son olarak 2016’da Kuyruk yarışmasını sunan Kaygılaroğlu, daha önce TRT 1’de haftada üç gün yayınlanan “Tam Zamanı” ve Kanal D’de yayınlanan “Takip” adlı bilgi yarışmalarının da sunuculuğunu üstlendi. 2013’te sunduğu “Tam Zamanı” programındaki heyecanlı halleri görülmeye değer!

Bu da “Takip” adlı kuralları ve işleyişi hayli enteresan olan yarışmanın tanıtımı!

Tam Yerinde Açıkladı!

Uraz Kaygılaroğlu çevresini güldürmeyi çok seven, hafif “fırlama” ve eğlenceli biri olarak tanınıyor. Katıldığı YouTube programlarında bunu çok net görebilirsiniz. Ama talk show yapma isteğini ilk kez Beyaz Show’da açıkladı ve işin ustası Beyazıt Öztürk’ten de geçer not aldı!

“Sen Kiminle Dans Ediyorsun” filminin tanıtımı için Demet Özdemir ve Binnur Kaya ile beraber Beyaz Show’a katılan ünlü oyuncu, neden bu kadar gergin görünüyor, bilmiyoruz. Genellikle, katıldığı programlarda ve günlük hayatında eğlenceli ve rahat tavırları ile dikkat çeken Kaygılaroğlu, bu tarzını televizyona taşıyıp bir talk show yaparsa tadından yenmez!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz