İbrahim Tatlıses, Serveti Olduğu İddia Edilen Haberleri Twitter Hesabından Yalanladı!

Aleyna

Haberler

3 Ağustos 2023

İbrahim Tatlıses, Serveti Olduğu İddia Edilen Haberleri Twitter Hesabından Yalanladı!

Medyada ‘serveti dudak uçuklatan ünlüler’ başlıklı bir liste yayınlanmış, İbrahim Tatlıses’in ismi listede ismi ilk sıralarda bulunduğu iddia edilmişti. Tatlıses’in iselisteyi yalanlayıp servetini kendi açıkladığı öne sürülmüştü. İbrahim Tatlıses, gündemdeki haberlere cevap vererek servetiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bir süre önce “serveti dudak uçuklatan ünlüler” listesinde adının yer aldığı haberleri yalanlayan Tatlıses, TGRTHaber’e verdiği açıklamada böyle bir servetinin olmadığını belirtti.

İbrahim Tatlıses’ten Yalanlama Geldi!

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in geçtiğimiz günlerde haber olan servet listesindeki bilgilerin yanlış olduğunu savunan Tatlıses, mal varlığını yazılı olarak açıkladı ve listeyi “İbrahim Tatlı Servet” şeklinde imzaladığı iddia edilmişti. İşte, İbrahim Tatlıses’in kendi kaleminden servet beyanı; Seyrantepe’de 1.5 dönüm arsa üzerinde bulunan bir kebap salonu, TV binası, Tatlıses Şirketler Grubu binası, By Tatlısesgiyimin atölyesi ve mağazası, Demirciköy Alarko Sitesi’nde bir villa, Seyrantepe OYAK Sitesi’nde üç daire, Şanlıurfa’da bir daire, Şanlıurfa’da 3 dönüm arsa, İzmir Narlıdere Folkart Evleri’nde bir daire, Hadımköy Günışığı Konaklarında bir villa, 1 tekne, 2 sürat motoru, 2 adet Mercedes marka otomobil, 3 Jeep, 1 limuzin, 20 şirket aracı, Bodrum Bitez’de 48 daireli Tatlıses Paradise apartları ve içinde bir villa, Bodrum Bitez’de 6.5 dönüm üzerine denize sıfır 26 odalı Golo Beach Hotel, Bodrum Bitez’de 6.5 dönüm arsa, Kuşadası’nda 8 dönüm üzerine 6 katlı 157 odalı 314 yataklı Tatlıses Otel, İstanbul’da 5 kebap salonu, Uydu kanalı ve D-Smart’ta yayında olan TV kanalı, birçok ilde ulusal yayın yapan Tempo TV.

Mal varlığı hakkında çıkan haberlerden sonra açıklama yapması beklenen Tatlıses sonunda sessizliğini bozdu. Tatlıses sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı; “Tü tümaşallah ! Nazar değmez inşallah kurban olayım Allah’ıma bunların hepsi bizimmiş! Dersem de inanmayın” sözleriyle iddiaları yalanladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz