Elçin Sangu Hakkında Çok Sert Eleştiri: “Oyunculuk da gerek!”

Aleyna

Haberler

19 Ekim 2020

Elçin Sangu Hakkında Çok Sert Eleştiri: “Oyunculuk da gerek!”

Başrolünde olduğu İyi Günde Kötü Günde dizisi altıncı bölümde final yapan Elçin Sangu’ya bir darbe de ünlü köşe yazarı Sina Koloğlu’ndan geldi.

Elçin Sangu, Kiralık Aşk dizisindeki başarısı sayesinde bir yıldıza dönüştü ve popülerliği hale devam ediyor. Sinemada Kiralık Aşk’taki partneri Barış Arduç ile oynadığı Mutluluk Zamanı ve Haluk Bilginer’le başrol oynadığı Dokuz Kere Leyla ile başarısını sürdürüyor.

Ancak Elçin Sangu dizi projelerinde bir türlü dikiş tutturamıyor. Son yıllarda ünlü oyuncuyu iddialı dizilerin kadrosunda görsek de Sangu istediği başarıyı elde edemedi. Blu TV’de yayınlanan Yaşamayanlar ve Show TV’de Kıvanç Tatlıtuğ’la başrollerini paylaştığı Çarpışma dizileri beklenenin çok altında kaldı. Son olarak Yasemin Kay Allen ve Ozan Dolunay ile başrollerini paylaştığı İyi Günde Kötü Günde dizisiyle romantik komediye dönüş yapan Sangu, yine hüsrana uğradı. Dizi düşük reytingler gerekçe gösterilerek altıncı bölümde final yaptı.

Star TV’yi Suçladı!

Elçin Sangu, Ozan Dolunay, Yasemin Kay Allen

Elçin Sangu geçtiğimiz günlerde muhabirlere dizinin bitişi ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Sangu, bir projenin altı bölümde kendisini gösteremeyeceğini söyledi. Hayli üzgün ve sitemkar görünen Sangu, “Sebep reytingler değil” diyerek dizinin bitişi ile ilgili Star TV’yi işaret etti.

Hayranlarından Destek Yağdı

Ozan Dolunay ve Elçin Sangu

Sosyal medyada en çok takip edilen ve en sevilen oyunculardan biri olan Elçin Sangu’nun bu açıklamalarına destek yağdı. Dizinin final kararının çok erken verildiği söyleyen ve Sangu’nun oyunculuğunu öven hayranları ünlü yıldızı yalnız bırakmadı. Dizinin devam etmesini talep eden pek çok izleyici de Star TV’yi kınayan yorumlar yaptı.

“İyi sosyal medya pazarlaması!”

Elçin Sangu

Ancak Elçin Sangu’ya bir darbe de Milliyet yazarı Sina Koloğlu’ndan geldi. Elçin Sangu’nun sosyal medyada çok fazla hayranı olsa da bunun başarılı olmaya yetmeyeceğini söyleyen Koloğlu, Sangu’ya ağır biçimde eleştirdi. “Çok Sevilen Oyuncu Olmak” başlıklı yazının devamı şu şekilde:

“Çok sevilen oyuncu, Instagram’ı yıkılıyor… Biz de yazıları Twitter ortamında paylaşıyoruz. Bazı oyuncularla ilgili yazı yazıldığı zaman bir alaka bir alaka… Normal, seviliyorlar ya da iyi ‘sosyal medya çalışması’ yapıyorlar. Onlardan biri Elçin Sangu… ‘İyi Günde Kötü Günde’ dizisi altıncı bölümde final yaptı. ‘Sangu, hayranı bol bir oyuncu. Peki bu dizi olunca ne oluyor? Başka unsurlara da ihtiyaç var. Senaryo, oyunculuk vs… Şahsen ömrü uzun olmayacak diyorum’ diye yazmışım 15 Eylül tarihinde.”

Reklam Göndermesi!

Elçin Sangu'nun şampuan reklamı

Sina Koloğlu, dizi ve Elçin Sangu hakkında daha önce de eleştiriler yaptı. Koloğlu, “Şampuanla çıksa reyting alır ama dizi için yetmez” diyerek Sangu’nun oyunculuğuna taş atmıştı ve oynadığı şampuan reklamlarına gönderme yapmıştı.

Koloğlu, aslında oyuncunun sosyal medya çalışmasının iyi yapıldığını, sosyal medyadaki hayranları sayesinde reklamlarda tutunabileceğini ama dizileri sırtlayamayacağını söylüyor. Eleştiri sebebi ne olursa olsun, yazar sosyal medyada büyük tepki çekti.

Benzer Haberler

Lara 20 Ekim 2020

Türk film endüstrisinin en iyi sinema oyuncusu Elçin Sangu.

Diana 21 Ekim 2020

Vallah kusura bakmayın ama Elçin Sangu çök yetenekli bir film oyuncusu bir ınsan ilk kendine pay biçer sonrasında başkasından.Madem istigram ya da internet insanı ünlü yapamaz ozaman gazetelerde reportajlar yapanlar hayatta ünlü olmaz

Yorum Yaz