Öğretmen Dizisi Hakkında Şok Gelişme! Final Söylentileri Doğru Mu?

Aleyna

FOX

19 Ekim 2020

Öğretmen Dizisi Hakkında Şok Gelişme! Final Söylentileri Doğru Mu?

İlker Kaleli’nin başrolünde olduğu Öğretmen dizisinin yeni sezonda aldığı düşük reytingler yüzünden bitirileceği söyleniyordu. Bu söylentiler doğru çıktı.

FOX TV’de yayınlanan Öğretmen dizisi önce İlker Kaleli’nin televizyona dönüşüyle ilgi çekti, sonrasında ilginç konusuyla izleyiciyi kendisine bağladı. Ancak pandemi nedeniyle setlerin durması Öğretmen dizisine yaramadı. Öğretmen dizisinin yayınlanmadığı süre boyunca neredeyse her hafta bir başka iddialı dizi başladı. Eski dizilerin de güçlenerek ekrana dönmesi Öğretmen’in reytinglerini giderek düşürdü.

Dokuzuncu Bölümde Final Yapıyor

Öğretmen dizisi kadrosu

Öğretmen’in takipçileri ve İlker Kaleli’nin hayranları diziye şans verileceğini düşünüyordu. Ancak bu beklenti boşa çıktı. Bu sezon ekrandaki güçlü rekabete dayanamayan dizilerden birisi de Öğretmen oldu. Dizinin dokuzuncu bölümüyle final yapacağı öğrenildi.

Öğretmen Dizisinin Konusu Neydi?

Öğretmen dizisi

İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol gibi değerli isimleri gördüğümüz Öğretmen, tam olarak bir “insanlık dersi” verdi. Dizinin ana karakteri fizik öğretmeni Akif Erdem (İlker Kaleli) öğrencilerine ders anlatmak için alışılmışın dışında bir yöntem seçti.

Akif Erdem, çalıştığı Küçükkapı Lisesi’nde 12/A sınıfının öğrencilerini rehin aldı ve bir bomba patlatarak sınıfın okulun kalanıyla bağlantısını kesti. Hapsoldukları bu sınıfta da şu soruyu cevaplandırmalarını istedi: “12/A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne hanginiz sebep oldu?”

Öğrencilerine ve onların aracılığıyla tüm ülkeye “iyi insan” olma dersi veren Akif’i zamanla herkes sevdi. Ne yazık ki bu güzel öykü dokuzuncu bölümde son bulacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz