Özge Özpirinçci’den Önemli Mesaj: “Geçici olduğunu bilin!”

Aleyna

Haberler

19 Ekim 2020

Özge Özpirinçci’den Önemli Mesaj: “Geçici olduğunu bilin!”

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, Ege’deki tatiline hala devam ediyor. Doğada geçirdiği zamanlardan sık sık fotoğraf paylaşan Özpirinçci, bu kez önemli bir mesaj verdi.

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, üç sezon süren ve reyting rekorları kıran Kadın dizisinin final yapmasının ardından uzun bir tatile çıktı. Sezon boyunca dizide, yazları da sinema filmi setlerinde çalışan oyuncuyu Biz Böyleyiz ve Karakomik Filmler: Emanet’te de izleme şansı bulduk.

Netflix Projesi İptal Edildi

Türkiye’nin en popüler oyuncularından biri haline gelen Özge Özpirinçci, Netflix’in de dikkatini çekmişti. Netflix Türkiye orijinal dizilerinden birinin başrolü için Özge Özpirinçci’yle anlaştı. Sekiz bölümlük romantik komedi dizisinde ünlü oyuncuya Birkan Sokullu ve Burak Yamantürk eşlik edecekti.

Ancak RTÜK dizinin senaryosuna müdahale etti. Eşcinsel bir karakterin senaryoda yayınlanmasına izin vermediği bildiren RTÜK, ekibi zor durumda bıraktı. Dizi ekibi bir araya geldi ve projenin yayınlanabilmesi için karakteri senaryodan çıkarmaya karar verdi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

❤️????????

Ozge Ozpirincci (@ozpirincci)'in paylaştığı bir gönderi ()

Dizinin çekimlerinin ilk gününde tüm ekip büyük bir şok yaşadı. Set kurulup çekimler başladığı halde Netflix projeyi iptal ettiğini duyurdu. Netflix, ekibe tüm bölümlerin parasını ödese de ekibin yaşadığı şok büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi. RTÜK ve Netflix arasında çıkan senaryo tartışması ve projenin çekilememesi aylarca gündemde kaldı.

Özge Özpirinçci’den Önemli Mesaj

Özge Özpirinçci, projenin iptal edilmesinden sonra uzun bir tatile çıktı. Sevgilisi Burak Yamantürk ve yakın arkadaşlarıyla aylarca Bodrum’da ve Marmaris’te kafa dinleyen Özpirinçci, şu an hala Bodrum’da.

Özpirinçci, takipçileriyle sık sık tatil fotoğrafları paylaşıyor. Ünlü oyuncu, ödüllerle ve yeni setlerle dolu beş yılın ardından gelen proje iptali şokunu üzerinden atmışa benziyor. Doğallığıyla da bilinen oyuncu takipçilerine sık sık bu yönde mesajlar veriyor.

En doğal haliyle ve sivilceli bir fotoğraf paylaşan oyuncu, “Önemli olan herşeyin geçici olduğunu bilmek!” diyerek önemli bir mesaj verdi. Kadınlara yönelik yapılan kusursuzluk baskılarına her fırsatta karşı çıkan oyuncuya bu kez de destek ve sevgi mesajları yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz