Elçin Sangu Hayranlarına Müjdeyi Verdi! Güzel Yıldız Ekranlara Dönüyor

Aleyna

Haberler

16 Mart 2021

Elçin Sangu Hayranlarına Müjdeyi Verdi! Güzel Yıldız Ekranlara Dönüyor

Bir süredir ekranlardan uzak kalan güzel yıldız Elçin Sangu müjdeyi verdi. En son 9 Kere Leyla filminde izlediğimiz güzel oyuncunun yepyeni bir projeyle ekranlara dönmeye hazırlandığı söyleniyor.

elçin sangu

Kiralık Aşk, Kurt Seyit ve Şura, Çarpışma gibi projelerde izlediğimiz Elçin Sangu bir süredir hem ekranlardan hem de gözlerden uzaktı. Başarılı performansı ve çarpıcı güzelliği ile hepimizin gönlünde taht kuran ünlü oyuncudan sevenlerini çok sevindirecek bir haber geldi.

Ne Seçeceğine Karar Veremiyor

Snob Magazin’in haberine göre Elçin Sangu, son yıllarda rol aldığı projelerde beklentiyi karşılamakta zorlanıyormuş. Güzel oyuncunun şu sıralar dram ve aksiyon-macera türündeki iki farklı dizi senaryosunu okuduğu öğrenildi.

elçin sangu

Yıldız ismin kısa sürede bu iki projeden birinde karar kılacağı söyleniyor. Güzel oyuncunun hayranları ise Elçin Sangu’ya baskı yapmaya başladı. Onu izlemeyi çok seven fanları ” “Ekranlara dön!” ve “Televizyon seyircisiyle aranı bu kadar açmamalısın” şeklinde mesajlar atıyordu. Sangu, en geç yaz ayında hayranlarıyla ekranlarda buluşacak.

Ekranlarda Bir Çerkez Güzeli

Elçin Sangu 13 Ağustos 1985’te İzmir’de doğdu. Aslen Çerkez kökenli olan güzel oyuncu Aslan burcudur.  Mersin Üniversitesi Opera bölümünden mezun olan Elçin Sangu, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü burslu olarak eğitim aldı. Sahne Tozu Tiyatrosu’nda da oyunculuk eğitimi alan ünlü oyuncu kariyerine hızla başladı.

elçin sangu

Yıldız oyuncuyu ilk “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile tanıdık. Dizideki başarılı performansı sayesinde gelen projelerin de ardı arkası kesilmedi tabii. Kiralık Aşk, Mutluluk Zamanı, Yaşamayanlar ve Çarpışma gibi önemli projelerde yer alan güzel oyuncuyu en son 9 Kere Leyla’da izlemiştik.

elçin sangu

Güzel oyuncuya başarılar diliyor ve onu tekrar izlemek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz