Ergen Ece Erken’in Flaş İtirafları Bitmiyor! İki Kez Evlenen Erken, Şimdi de Evlilikten Korkuyormuş

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Ergen Ece Erken’in Flaş İtirafları Bitmiyor! İki Kez Evlenen Erken, Şimdi de Evlilikten Korkuyormuş

Ünlü sunucu Ece Erken evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşktan dolayı uzun süredir gündemden düşmüyor. “Ergenlikti” itirafıyla magazin gündemini sallayan Erken’den yeni bir itiraf daha geldi.

ece erken

Ece Erken’in, evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla aşk yaşadığı haberleri uzun süre konuşulmuştu. O zamanlar Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Erken, özel hayatıyla gündeme gelince programdan ayrılmış ve ekranlardan uzaklaşmıştı.

ece erken

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun evliliğini bitirmesi üzerine bir dargın bir barışık ilişkilerine devam eden skandal çiftin ilişkisi her gün yeniden gündem olmaya devam ediyor.

“Ergenlikti, Pişmanım”

Takipçilerinin sorularını yanıtlayan ünlü sunucu özel hayatı ile ilgili merak edilenleri açıkladı. Geçmişte yaptıkları için olay açıklamalarda bulunan 42 yaşındaki Erken, ergenlikten dolayı saçmaladığını söyledi.

ece erken

Hatırlarsanız ki bir zamanlar Ece Erken, sevgilisi Mahmut Yazıcıoğlu’nun evine girip arabalarını çizmişti. Bir takipçisi bunu neden yaptığını sorunca Ece Erken’den çok şaşırtıcı bir yanıt geldi.

ece erken

“Arabayı neden çizdiniz?” sorusuna Ece Erken, “Malum şahıs beni çok sinirlendirdi. Aslında çizmeyecektim, bir şey yazacaktım.  Şu anki aklım olsa yapmazdım. Ergenlikti, pişmanım, üzgünüm, saçmaladım” diyerek cevap verdi.

Ayrıldım Demişti Ama Zafer Tatiline Çıktı

“Hatalıydım, ayrıldım” diye açıklama yapan Erken, Mahmutyazıcıoğlu ile le Bodrum’da kameralara takılmıştı. Birbirlerini öpmeye doyamayan çiftin bu görüntüleri o zaman çok olay olmuştu.

“Tektaş Yüzük Bile Taktım Ama Evlilikten Çok Korkuyorum”

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla ilişkisine devam eden ünlü çiftin gündeminde evlilik de varmış. “Evlenmek istiyor musunuz?” sorusunu yanıtlayan Erken, evlilik teklifi aldığını açıkladı.

ece erken

Ünlü sunucu, “‘Yok’ desem yalan olur, ‘evet’ desem de yalan olur. Çok kafam karışık bu konuda. İki kez evlenip boşandım. Hatta şu anki ilişkimden de teklif aldım. Tektaş yüzük bile taktım ama evlilikten çok korkuyorum.”

ece erken

“Her kavgada ayrılmak gerekiyormuş gibi geliyor. Normal insan gibi kavga edemiyorum. Kavgayla tartışmayla çözülecek şeyleri beceremiyorum. Evlilik bazen kelepçe gibi geliyor… Ama kapım aralık, tam açık değil” diye evlilik sorusuna cevap verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz