Elçin Sangu Tükenmişlik Sendromuna Yakalandı

admin

Haberler

7 Ocak 2016

Elçin Sangu Tükenmişlik Sendromuna Yakalandı

Kiralık Aşk dizisi ile milyonların gönlünde taht kurmayı başaran ünlü oyuncu Elçin Sangu, yakın arkadaşlarına, ‘Artık tükendim, nefes alacak vaktim bile yok. Bana bir an bile olsun vakit tanınmıyor. Yoğun tempo yüzünden cildimde yaralar çıkmaya başladı ve aşırı stresliyim’ şeklinde açıklamalar yapıyor.

Habertürk Gazetesi’nde yer alan bir habere göre ise, geçmiş dönemlerde tükenmişlik sendromuna yakalanan Meryem Uzerli’de aynı sorunu yaşıyordu. Muhteşem Yüzyıl dizisinin çekimlerinin oldukça uzun ve yorucu geçmesinden şikayet eden oyuncu gibi şimdi de Elçin Sangu aynı sorunları yaşadığını itiraf etti.

Elçin Sangu’nun dizi çekimlerinden yorgun düşmesi ve tükenmiş sendromu içerisine girmesi oyunculuk performansını da derinden etkiliyor. Dizide canlandırdığı role konsantre olamayan Elçin Sangu, bu sebeplerden dolayı dizinin yapımcısı ve menajerleriyle de sorun yaşadığını söylüyor.

Elçin Sangu Kimdir?

11 Temmuz 1988 doğumlu olan ünlü oyuncu Mersin Üniversitesi Opera Bölümü mezunudur. 206 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almaya başlayan oyuncu kariyerindeki ilk adımları Öyle Bir Geçer Zamanki dizisiyle atmaya başlamıştır.

2002 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizi ile ekranlara gelen ünlü oyuncu bu dizide canlandırdığı Eda adlı karakter ile milyonların gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Ünlü oyuncunun şu an yer aldığı dizi ise Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Kiralık Aşk dizisidir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz