Şükran Ovalı Paramparça Dizisine Katılıyor

admin

Star TV

7 Ocak 2016

Şükran Ovalı Paramparça Dizisine Katılıyor

Son dönemde sık sık Nurgül Yeşilçay’ın ayrılık haberleri ile gündeme Paramparça dizisi bu kez farklı bir oyuncu değişikliği ile gündeme geldi. Şükran Ovalı’yı oyuncu kadrosuna dahil eden dizi sosyal medya platformlarında en fazla konuşulan diziler arasında yerini almaya başladı. Nurgül Yeşilçay’ın yerine gelecek olan oyuncunun Şükran Ovalı olduğu belli olduktan sonra dizinin hayranları şimdiden heyecanlanmaya başladılar bile.

Geçtiğimiz dönemlerde Bir Bulut Olsam, Behzat Ç ve Şeref Meselesi gibi diziler ile karşımıza çıkan Şükran Ovalı, 53. Bölüm ile birlikte Paramparça dizisine dahil olacak. Nurgül Yeşilçay’ın yerine Şükran Ovalı’nın gelmesini isteyen kişinin ise dizide başrol oyuncu olarak yer alan Erkan Petekkaya’nın olduğu ortaya çıktı.

Şükran Ovalı Kimdir?

Şükran Ovalı 1 Nisan 1985 tarihinde doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Oyunculuk bölümünden mezun olan güzel oyuncu, ekranlara ilk kez Bez Bebek dizisi ile çıkmıştır. Orhan Kemal’ın romanından uyarlanan Kötü Yol dizisinde de rol alan Şükran Ovalı, en son 2014 yılında yayınlanan Şeref Meselesi dizisi ile ekranlara gelmişti.

Paramparça dizisinin hikayesinin ise Şükran Ovalı ile birlikte biraz değişebileceği konuşuluyor. Son yaşanan heyecanlı olaylar ve Dilara’nın öğrendiği gerçeklerden sonra Şükran Ovalı’nın canlandıracağı karakterin dizideki insanların hayatlarını daha da zora sokabileceği habercilere fısıldananlar arasında yer alıyor. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz