Elin Oğlu 52. Bölüm Konukları Belli Oldu

admin

Haberler

6 Mayıs 2016

Elin Oğlu 52. Bölüm Konukları Belli Oldu

Cumartesi günlerinin sıra dışı programları arasında yer alan Elin Oğlu geçtiğimiz bölümündeki konukları ile yine reyting rekorları kırmayı başardı. Türkiye’de yaşamakta olan 8 yabancı erkeğin katılımıyla gerçekleşen program izleyenleri ekranları başına kilitledi. Programın geçtiğimiz haftaki konukları arasında Hakan Peker yer alıyordu.

Hakan Peker’in popüler şarkıları ile şenlenen programda ilginç skeçler ve dünyanın tüm noktalarından gelen komik videolara yer verildi. Programın yeni bölümünün konukları ise belli oldu.

Güney Kore’de yapılan Abnormal Summit programının Türkiye uyarlaması olan başarılı programın bu haftaki konuğu sevilen şarkıcı İlyas Yalçıntaş olacak. Şarkılarını canlı olarak seslendirecek olan şarkıcıya Elin Oğlu programının sıra dışı sunucuları da eşlik edecek.

Pazar gününe daha enerjik bir giriş yapabilmenizi sağlayacak olan Elin Oğlu programına katılacak olan İlyas Yalçıntaş’ın hayranlarına bir de büyük sürprizi olacağı söyleniyor. Söylentilere göre albümünü yeni çıkartan şarkıcı programın bu bölümünde yeni klibinin tanıtımını da yapacak.

Cumartesi gecesi evde oturmayı seviyorsanız ve televizyon başında keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Elin Oğlu programının yeni bölümünü saat 00:20’de ATV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz