Seksenler Yeni Bölümünde Nazlı’dan Şok Hamle

admin

TRT 1

6 Mayıs 2016

Seksenler Yeni Bölümünde Nazlı’dan Şok Hamle

Seksenler dizisinin başrollerinde Rasim Öztekin, Serhat Kılıç ve Şoray Uzun gibi ünlü isimler yer alıyor. Reyting sıralamalarında üst sıralarda yer almaya her bölümü ile devam eden dizinin yapımcılığını ise tecrübeli isim Birol Güven üstleniyor.

Çiçeği burnunda evliler Ergun ve Nazlı arasında ilk günlerden büyük tartışmalar başlamıştır. Ergun ile Nazlı’nın tartışma sebepleri büyük bir merak konusu olurken, Nazlı en son tartışmaları üzerine babasının evine doğru geri gider. Nazlı’yı gören Rukiye ve Fehmi ise büyük bir şok yaşar. Ancak Nazlı, Ergun’un yanına dönmemek için karar almıştır.

Gülden ve Ahmet arasındaki en büyük sıkıntı ise kızlarının uyku problemi çekiyor olmasıdır. Aslı’nın uykusuzluğu Gülden ve Ahmet’in de uykusuz kalmasına yol açmaktadır. Uzun süredir uykusuz kalan ikili aralarında bu duruma bir çözüm üretirler. 

Komiser Rıza, izin alarak memleketi olan Trabzon’a gitmek ister. Emel ise planlarını Elizağ’a gitmek üzere yapmıştır. Rıza ve Emel arasında planlardan dolayı komik anlar yaşanmaya başlar.

Dizinin heyecan dolu yeni bölümünü TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşamı saat 20:00’da izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz